Budapest, Hungary
1 day ago
Ügyfél koordinátor - Budapest

Az AMPLIFON Magyarország Kft. a magyar hallókészülék piac meghatározó szereplője. Magyarországon elsőként országos lefedettséggel működik, a hallásrehabilitáció területén napjainkban elérhető összes megoldással rendelkező vállalat.

Csatlakozz hozzánk Ügyfél koordinátor pozícióba!

Feladatok:

Online naptár és az adminisztratív feladatok pontos, precíz kezelése Vizsgálati időpontok ütemezésével biztosítani az audiológus munkájának hatékonyságát Audiológus kolléga adminisztratív támogatása (megrendelések leadása, postakezelés) Pénztár kezelése, számlázás

Elvárások:

Minimum érettségi Ügyfélkezelésben szerzett tapasztalat Erős kommunikációs készség Magabiztos MS Office használat

Amit kínálunk:

Családbarát nyitva tartás, csak hétköznapokon (8:00-16:00), nincs hétvégi munkavégzés Nemzetközi vállalati háttér, stabil folyamatokkal támogatott önálló munkavégzés Életpályát átfogó szakmai fejlődés Motiváló juttatási csomag, emberközpontú vállalati filozófia Folyamatosan fejlődő technológiák alkalmazása, professzionális eszközök és munkakörnyezet
Confirm your E-mail: Send Email