WARSZAWA, PL
22 days ago
Administrator Systemów Sieciowych (f/m/d)

Twój zakres obowiązków:

•    Odpowiedzialność za dostępność, niezawodność, bezpieczeństwo i wydajność (utrzymanie) infrastruktury sieciowej firmy
•    Obsługa inicjatyw projektowych związanych z siecią i jej bezpieczeństwem
•    Wsparcie rozwoju sieci wewnętrznych poprzez ciągłą ocenę, dostrajanie i ulepszenia
•    Monitorowanie stanu sieci, jej bezpieczeństwa i wydajności oraz podejmowanie działań naprawczych
•    Testowanie i rekomendowanie zmian dla obecnych oraz nowych systemów sieciowych w celu wyeliminowania problemów i wprowadzenia ulepszeń
•    Aktualizacja dokumentacji dotyczącej sieci oraz procedur podstawowego wsparcia
•    Współpraca z klientami wewnętrznymi oraz dostawcami usług i sprzętu sieciowego
•    Interpretacja statystyk oraz zebranych danych w celu określenia wymiaru obecnej sieci i wskazania obszarów wymagających reakcji lub ulepszeń
•    Wspieranie instalacji sprzętu sieciowego
•    Udział w projektach prowadzonych przez Allianz w miarę potrzeb biznesowych

Nasze wymagania:

•    Wykształcenie wyższe kierunkowe (Informatyka)
•    Min. 3 lata doświadczenia w administrowaniu sieciami komputerowymi
•    Praktyczna wiedza na temat przełączników, routerów, firewalli, narzędzi do monitorowania sieci, sieci LAN/WAN, TCP/IP oraz rozwiązań VPN
•    Samodzielność i terminowość w realizacji powierzonych zadań
•    Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne oraz umiejętność pracy w zespole
•    Proaktywna postawa w rozwiązywaniu problemów oraz wysoka determinacja

To oferujemy:

•    Umowę o pracę
•    Wynagrodzenie podstawowe + premię roczną
•    Pracę w modelu hybrydowym
•    Elastyczne godziny rozpoczynania pracy
•    Atrakcyjną lokalizację biura (przy stacji metra Dworzec Gdański)
•    Pracowniczy Program Inwestycyjny
•    Dofinansowanie do zajęć sportowych (karta Multisport)
•    Prywatną opiekę medyczną
•    Ubezpieczenie na życie
•    Zniżki na firmowe produkty i usługi
•    Karty przedpłacone
•    Dofinansowanie do wypoczynku („wczasy pod gruszą”)
•    Dodatkowy urlop stażowy
•    Dostęp do platform e-learningowych oraz programów rozwojowych

Grupa Allianz jest jedną z najbardziej zaufanych firm ubezpieczeniowych i zarządzających aktywami na świecie. Dbałość o naszych pracowników, ich ambicje, marzenia i wyzwania czyni nas wyjątkowym pracodawcą. Razem możemy zbudować środowisko, w którym każdy czuje się ważny i ma odwagę, aby odkrywać, rozwijać się i kształtować lepszą przyszłość dla naszych klientów i otaczającego nas świata.

W Allianz wierzymy w różnorodność naszych pracowników i jesteśmy dumni z bycia pracodawcą stosującym zasadę równych szans. Zachęcamy Cię do podjęcia pracy z pełnym zaangażowaniem – niezależnie od tego, kim jesteś, jak wyglądasz, skąd pochodzisz, w co wierzysz i kogo kochasz. Zapraszamy do aplikacji wszystkich kandydatów, niezależnie od pochodzenia etnicznego, wieku, płci, narodowości, niepełnosprawności czy orientacji seksualnej.

Dobrze mieć Was na pokładzie!
Let’s care for tomorrow.

54469 | IT | Profesjonaliści | Allianz Polska | Pełny etat | Zatrudnienie stałe

Confirm your E-mail: Send Email