Warszawa, Poland
21 days ago
Agent Service
Warszawa Airport - ul. Żwirki i Wigury 1; Warszawa, Poland Operations Full time Added Tuesday, September 10, 2024 Description

Avis Budget Group jest wiodącym dostawcą rozwiązań w zakresie wynajmu samochodów, obsługującym jedne z najbardziej rozpoznawalnych marek globalnych, takich jak Avis i Budget, pod którymi działa ponad 11 000 punktów wynajmu w około 180 krajach na całym świecie, a także Zipcar, która jest marką wiodącej światowej sieci wspólnego użytkowania samochodów (car sharing) posiadającej ponad 775 000 członków.

Agent Serwisu / Service Agent

Warszawa Lotnisko Chopina

Zakres zadań:

Przyjmowanie i sprawdzanie samochodów po wynajmie

Weryfikacja zwracanych pojazdów pod względem wymaganych przeglądów i uszkodzeń,  rejestrowanie wykrytych szkód

Kontrola czystych samochodów przygotowanych do wynajmu zgodnie z panującymi procedurami

Pomoc klientowi w rozwiązywaniu problemów technicznych w miejscu zaparkowanego samochodu

Relokacje pojazdów

Oferujemy:

Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie z realną możliwością przejścia na umowę o pracę

Praca w przyjaznej atmosferze

Wynagrodzenie na poziomie 29 pln brutto/h plus miesięczny bonus

Grafik ustalany jest elastycznie

Oczekujemy:

Prawo jazdy kat. B

Komunikatywnej znajomości języka angielskiego

Uśmiechu i zaangażowania

Chęci do nauki

Dyspozycyjności

Gotowości do pracy na zmiany i w weekendy

WarszawaPoland

R0169307

Apply Now Save Saved Open sharing options Share this role Learn more about the Career Areas Airport Operations Team
Confirm your E-mail: Send Email
All Jobs from Avis Budget Group