Warszawa, Województwo mazowieckie, Poland
15 days ago
Analityk Finansowy

Opis firmy

W Bosch kształtujemy przyszłość, tworząc wysokiej jakości technologie i usługi, które wzbudzają entuzjazm i wzbogacają życie ludzi. Składamy naszym pracownikom obietnicę, której dotrzymujemy: razem rozwijamy się, cieszymy się pracą i wzajemnie się inspirujemy.

Opis stanowiska

Zadania:

Przygotowywanie miesięcznej sprawozdawczości dla danego obszaru biznesowegoŚcisła współpraca z kadrą zarządzającą i jednostkami wewnętrznymi w przygotowywaniu budżetu i prognoz oraz monitoring ich realizacji i wyjaśnianie odchyleńProaktywne przygotowywanie analiz finansowych, prezentacji i raportów, rekomendowanie rozwiązań optymalizacyjnychMonitorowanie i analiza kluczowych wskaźników ekonomicznych oraz adresowanie ewentualnych ryzykInicjowanie i wdrażanie pomysłów na optymalizację procesów i automatyzację raportowaniaAktywny udział w procesie zamknięcia miesiącaZarządzanie obszarem danych podstawowych i planowych w systemach finansowychUdział w projektach międzynarodowych

Kwalifikacje

Profil:

Minimum dwa lata doświadczenia zawodowego w dziale finansowym w międzynarodowej firmie o profilu handlowym z zagraniczną centraląWykształcenie w kierunku Finansów i RachunkowościBardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (bieżąca współpraca z kadrą zarządzającą i jednostkami centralnymi)Biegła znajomość środowiska Microsoft Office, w tym zaawansowana znajomość programu Microsoft ExcelWysoko rozwinięte umiejętności analityczne, pomysłowość i zaangażowanieBardzo dobra organizacja pracy, samodzielność, dokładność i terminowośćKomunikatywność i efektywna współpracaZnajomość SAP S4Hana, Power BI oraz narzędzi do automatyzacji będzie dodatkowym atutemChęć do pracy hybrydowej (2 dni w tygodniu pracy z biura)

Dodatkowe informacje

Work #LikeABosch:

Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę wraz z atrakcyjnym wynagrodzeniemPraca hybrydowa z elastycznymi godzinami pracyProgram poleceń pracowniczych

Grow #LikeABosch:

Kompleksowe środowisko pracy, profesjonalne wsparcie oraz możliwość dzielenia się wiedzą i najlepszymi praktykamiStałe możliwości rozwoju w międzynarodowym środowiskuSzeroki dostęp do profesjonalnych szkoleń (w tym kursów językowych), konferencji i webinarów

Live #LikeABosch:

Prywatna opieka medyczna i ubezpieczenie na życieSystem kafeteryjny z wieloma benefitami (m.in. MultiSport, vouchery na zakupy, bilety do kina itp.)Karta Pluxee LunchWiele benefitów dla rodzin (np. letnie obozy dla dzieci, mikołajki)Dni wolne od pracy 24 i 31 grudnia
Confirm your E-mail: Send Email