Warszawa, Poland
6 days ago
Customer Service Department Support
POL - Warszawa - ul. Żwirki i Wigury 16C; Warszawa, Poland Administration Full time Added Thursday, September 26, 2024 Description

Młodszy Specjalista ds Obsługi Klienta

Żwirki i Wigury 16C, Warszawa

Zakres zadań:

Wystawianie faktur

Wprowadzanie danych w programie Excel

Przygotowanie zestawień

Korespondencja z klientami

Wsparcie w bieżącej pracy działu Customer Service

Oferujemy:

Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie na minimum 3 miesiące

Praca w przyjaznej atmosferze

Prace w nowoczesnym biurze

Wynagrodzenie na poziomie 31 pln brutto/h

Grafik ustalany jest elastycznie

Praca Hybrydowa

Oczekujemy:

Znajomości języka angielskiego w stopniu dobrym

Znajomości pakietu MS Office, w szczególności Excel

Sumienności, dokładności i skrupulatności w wykonywanych obowiązkach

Doświadczenie w Obsłudze Klienta i pracy biurowej będzie dodatkowym atutem

Administratorem danych osobowych pracowników i kandydatów do pracy jest Avis Budget Sp. z o. o., z siedzibą w Warszawie przy ul. Żwirki i Wigury 16C. Dane przetwarzane są w celu rekrutacji i zatrudnienia i ich podanie jest obowiązkowe w zakresie określonym przepisami prawa pracy, w szczególności przez Kodeks Pracy. Dane nie są przekazywane żadnym nieuprawnionym odbiorcom, ani też do państw trzecich. Odbiorcami danych mogą być jedynie osoby i podmioty upoważnione do przetwarzania danych oraz  uprawnione na podstawie przepisów prawa organy publiczne.  Dane są przechowywane przez czas określony w szczególnych przepisach prawa. Osobie której dane dotyczą, przysługuje prawo do wglądu w swoje dane, prawo ich uzupełniania i obowiązek zgłaszania Administratorowi zmiany danych osobowych.

WarszawaPoland

R0169887

Apply Now Save Saved Open sharing options Share this role Related Jobs Technical Agent Save Saved Poznań Airport - ul. Bukowska 285; Poznań, Poland Operations Agent Service Save Saved Warszawa Airport - ul. Żwirki i Wigury 1; Warszawa, Poland Operations Mid Market Account Executive Save Saved POL - Warszawa - ul. Żwirki i Wigury 16C; Warszawa, Poland Sales Learn more about the Career Areas Administration & Support Team
Confirm your E-mail: Send Email
All Jobs from Avis Budget Group