Warszawa, Warszawa
37 days ago
Digital Business Development Manager

Zakres obowiązków:

Do pracy w warszawskim biurze Chubb poszukujemy osoby, do której obowiązków będzie przede wszystkim należało:

zarządzanie relacjami z pośrednikami ubezpieczeniowymi w obszarze produktów dedykowanych klientom z sektora MŚP i dystrybuowanych w kanale on-line, wspieranie sprzedaży w kanale on-line, wsparcie pośredników ubezpieczeniowych w obsłudze platform w kanale on-line, szkolenie pośredników ubezpieczeniowych z obsługi platform w kanale on-line, poszukiwanie oraz proponowanie rozwiązań zwiększających skuteczność i efektywność platform on-line, w tym na podstawie informacji zwrotnych zbieranych od pośredników ubezpieczeniowych, aktywne monitorowanie rynku i potrzeb pośredników ubezpieczeniowych; proponowanie nowych produktów, które mogłyby być dystrybuowane w kanale on-line, aktywne uczestnictwo we wdrożeniach produktów i zmian w platformach on-line

Osoba zatrudniona na stanowisku Digital BDM będzie odpowiedzialna za budowanie i utrzymywanie relacji z pośrednikami ubezpieczeniowymi z Polski, w przyszłości możliwe jest rozszerzenie o pośredników ubezpieczeniowych z Europy Środkowo-Wschodniej (np. Litwa, Łotwa).Osoba zatrudniona na stanowisku Digital BDM będzie raportowała bezpośrednio do Dyrektora Sprzedaży oraz aktywnie współpracowała z zespołami produktowymi Chubb posiadającymi swoje produkty w kanale on-line.

Kogo poszukujemy:

osoby z wyższym wykształceniem, osoby lubiącej nawiązywać i utrzymywać kontakty z ludźmi, otwartej na budowanie i utrzymywanie relacji z pośrednikami, osoby potrafiącej i lubiącej pracę w zespole,osoby z płynna znajomością języka polskiego oraz bardzo dobrą znajomością języka angielskiego (znajomość innych języków, zwłaszcza krajów Europy Środkowo-Wschodniej, będzie stanowiła dodatkowy atut),mile widziani kandydaci posiadający doświadczenie w dystrybucji w kanale on-line oraz w sektorze ubezpieczeń.

Co oferujemy:

możliwość zdobycia specjalistycznej wiedzy i doświadczenia w obszarze ubezpieczeń korporacyjnych,udział w ciekawych międzynarodowych i lokalnych projektach,udział w lokalnych i międzynarodowych szkoleniach,szeroki pakiet wynagrodzenia i świadczeń pozapłacowych,stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
Confirm your E-mail: Send Email