Budapest, Budapest, Hungary
22 days ago
DTLP Intern
Job Description Summary

Job Description

Munkaköri leírás összefoglalása:

Érdekel ez IT terület, szenvedélyesen követed nyomon a legújabb digitális technológiai megoldásokat és szereted a kihívásokat?

Szeretnél részese lenni egy olyan nemzetközi vállalatnak, ami jelentős felelősséget vállal a globális klímaválság kezelésében?

Esetleg gondolsz már a jövődre is?

Akkor jelentkezz a Digital Technology Gyakornok pozíciónkra, mely felkészít téged az egyedülálló és elismert Digital Technology Vezetőképző Programunkra!

Szuper lehetőség ha szeretnél fejlődni, valós értéket képviselő feladatokon és projekteken dolgozni és kamatoztatni az egyetemen megszerzett tudásodat és képességeidet nemzetközi környezetben.

A GE Vernova 75.000 munkatársával innovatív megoldásokat kínál, megközelítőleg a világ  25%-ának az energiaellátásában, mindamellett, hogy aktívan hozzájárul az energiaellátás dekarbonizációjához.

Feladatok:

Legyél te az, aki a különböző IT projekteket támogatja és kézben tartjaKészíts olyan riportokat amik segítik a business döntéshozóitDolgozz együtt a különböző területek globális szakértőivelMutasd meg a kreativitásod: készíts és mutass be prezentációkat a vezetőinknek

Elvárások:

Jelenleg is STEM-nek minősülő képzésen tanulsz alap-vagy mesterszakon2025 januárjában vagy júniusában szerzed meg a diplomádatAz angolt nem csak megérted de folyékonyan is beszéledTudsz heti 20-25 órát dolgozni és rugalmasan beosztani az idődetProaktív vagy, szeretsz önállóan dolgozniÉrdekelnek az új technológiák és az IT világPrecíz vagy és ügyesen oldod meg a szembejövő problémákatNem ijedsz meg ha excelt kell használni vagy más MS Office programot

Előnyt jelent:

Van már gyakorlatod szoftverfejlesztésben, IT-ban vagy hasonló területenVezettél már csoportot az egyetemen vagy azon kívülJól kommunikálsz és könnyen megtalálod a hangot másokkal

Amit kínálunk:

Változatos feladatokon dolgozhatsz egy multinacionális vállalatnálRugalmas munkaidőbeosztást biztosítunk, heti 3 nap otthoni munkavégzésselFelfedezheted az IT világ különböző területeitKapcsolatépítést és együttműködést a szervezet szenior vezetőivel – itt mindenki tanul mindenkitőlPrivát egészségbiztosítást és életbiztosítást, cafeteriát az első naptól – mert törődünk veledLehetőséget projektek önálló menedzseléséreTámogatást a szakdolgozatod elkészítésében

Successful applicant will be legally eligible to enter into an employment relationship under the laws of Hungary.

Additional Information

Relocation Assistance Provided: No

Confirm your E-mail: Send Email