Szekesfehervar, Fejer, Hungary
9 days ago
Elektromos karbantartó (Machining)

Várjuk jelentkezésed, ha:

Elektroműszerész, villanyszerelő vagy erősáramú berendezés-szerelő végzettséged van Gyártó környezetben szerezted tapasztalatod Szervo, frekvenciaváltós, pneumatikus és hidraulikus hajtásokkal dolgoztál már  Villamos rajz olvasási készséged van Felhasználó szintű (MS Office) számítógépes ismeret birtokában vagy Vállalod a folyamatos (12 órás) munkarendet

Esélyeid növeli, ha:

Multinacionális gyártókörnyezetben szerzett karbantartói tapasztalatod van

Feladataid:

A Keréktermékgyár gépparkjának elektromos karbantartása, ellenőrzése Meghibásodott gépek javítása  Aktív részvétel a megelőző karbantartásban Karbantartási munkák dokumentálása Mechanikus karbantartók támogatása

Ajánlatunk:

Versenyképes alapbér Törvényi szabályozásnál magasabb műszakpótlék Kiemelkedő cafeteria csomag Vállalati egészségbiztosítás csomag Önkéntes nyugdíjpénztár a cafeteria csomagon felül Hiányzásmentes jutalom Utazás támogatás, vállalati vidéki buszjáratok Tanfolyamok Több éves szakmai múlttal rendelkező csapat
Confirm your E-mail: Send Email