Prague, Czechia
14 days ago
Field Service Engineer

Baví Vás elektronika? Bastlíte? Chcete se stát špičkovým technikem a pracovat s technologií, která je nejlepší ve svém oboru? Pokud ano, máme pozici přímo pro Vás!

Firma ZEISS je jedničkou v optice a optoelektronice a v České republice působí jako servisní a prodejní organizace. V současné době hledáme posilu do našeho zkušeného týmu servisních techniků souřadnicových měřicích strojů.

Co Vás čeká?

Po nástupu do týmu ZEISS Vás vyšleme na školení do mateřského závodu v Německu, kde se naučíte vše potřebné pro servis našich 3D měřících strojů. Školení je celé v angličtině, je velmi důkladné, vedené profesionálními školiteli a trvá 5 týdnů. Po zaškolení budete jezdit instalovat nové a servisovat již instalované stroje přímo k zákazníkům. K náplni práce bude dále patřit údržba a kalibrace již instalovaných strojů a opravy, optimalizace a nastavení strojů u zákazníka.

Práce technika je po celé ČR, servisní zásah u zákazníka trvá 4-5 dní podle typu stroje. Mezi naše zákazníky patří přední firmy z automobilového průmyslu, a další společnosti, které ke své činnosti potřebují přesné měření.

Požadavky:

SŠ / VŠ vzdělání (elektro)technického směruaktivní znalost anglického jazykapraxe na stejné nebo na obdobné pozici výhodouřidičské oprávnění skupiny Bzákladní znalosti v oblasti ITpráce s technickou dokumentacíochota cestovat

Hledáme samostatného, spolehlivého a flexibilního týmového hráče.

Nabízíme:zaškolení a průběžné školení ve výrobním závodě v Německupráci se špičkovou technologiídobré mzdové ohodnocenířadu benefitů (týden dovolené nad rámec zákona, příspěvek na penzijní připojištění, nadlimitní složku cestovních náhrad, a další) a slevy na firemní produkty (zejména brýlové čočky, dalekohledy, a objektivy ZEISS)služební vůz i k soukromým účelům

Nástup: ihned / dle dohody

Místo výkonu práce: Čechy, občasně celá ČR a SK; ideální lokalita nového kolegy Praha / Střední Čechy

Zasláním Vašeho životopisu berete na vědomí a souhlasíte s tím, že společnost Carl Zeiss, spol. s r.o. bude zpracovávat Vaše takto shromážděné osobní údajů v personální databázi společnosti. Takové zpracování bude prováděno jen po dobu trvání relevantního výběrového řízení a výhradně za účelem získání zaměstnance, a v rozsahu nezbytném pro průběh výběrového řízení. Rozumím, že bez zpracování uvedených osobních údajů společnost Carl Zeiss, spol. s r.o. nemůže řádně provést relevantní výběrové řízení.

Rovněž berete na vědomí, že na společnost Carl Zeiss, spol. s r.o.je možné se k uplatnění práv v oblasti osobních údajů obracet prostřednictvím emailu na adrese hr.cz"zavináč"zeiss.com nebo poštou na adrese Radlická 14/3201, 150 00 Praha 5-Smíchov. Výše uvedenými způsoby je možné se na společnost obracet za účelem uplatnění práva na přístup k osobním údajům, jejich opravu nebo výmaz, popřípadě omezení zpracování, vznést námitku proti zpracování, jakož i při uplatnění práva na přenositelnost údajů a dalších práv podle obecného nařízení o ochraně osobních údajů (GDPR). Výše uvedenými způsoby se můžete na společnost obracet v případě údajů zpracovávaných čistě na základě souhlasu rovněž za účelem odvolání souhlasu se zpracováním osobních údajů. S ohledem na nezbytnost zpracovávaných osobních údajů pro relevantní výběrové řízení však odvolání souhlasu se zpracováním osobních údajů, nebo vyžádaný výmaz osobních údajů apod., musí vést k ukončení výběrového řízení pro takový subjekt osobních údajů.

Zároveň prohlašujete, že všechny Vámi uvedené údaje jsou pravdivé, a že Vám je známa existence práva podat stížnost u dozorového úřadu, pokud by s Vašimi osobními údaji bylo nakládáno v rozporu s obecně platnými právními předpisy.

Společnost Carl Zeiss, spol. s r.o. nehradí náklady uchazečů spojené s jejich účastí ve výběrovém řízeni na tuto pozici.

Your ZEISS Recruiting Team:

Miroslav Koblih
Confirm your E-mail: Send Email