Mátészalka, Hungary
13 days ago
Folyamatmérnök

Feladatok:

A folyamatok elemzése a termelés előkészítése érdekébenMinőségi problémák kiértékelése és intézkedések meghozatala a gyártási folyamat stabilitásának biztosítása érdekébenA szerelési és optoelektronikai rendszerek beállítási folyamatainak továbbfejlesztése és optimalizálásaSzerelési utasítások készítése a szereléshez, a szerelési folyamatok kísérése a folyamatoptimalizálás és első szintű támogatás tekintetébenúj, továbbfejlesztett vagy meglévő gyártási folyamatok dokumentációjának előkészítéseA folyamatok támogatása új termékek bevezetése és technológiai változások esetén, határidők, költségek és minőségi célok elérésének biztosítása

Elvárások:

gépészmérnök vagy mechatronikai mérnök végzettségkiváló műszaki megértés, nagy érdeklődés a gyártáshoz közeli területek összefüggései irántbiztos MS Office ismeret

Előnyök:

Projektmenedzsment, Six Sigma és LEAN tapasztalat előnyt jelent

Angol vagy német magabiztos nyelvtudás

Amit kínálunk:

versenyképes alapbércafetériabónuszmunkábajárás támogatásamultinacionális környezetben fejlődési lehetőségnemzetközi munkahelyi kapcsolatokegészségmegőrző programok ( uszoda, futócsapat, futball)

Your ZEISS Recruiting Team:

Herdonné Horváth Anikó
Confirm your E-mail: Send Email
All Jobs from Zeiss