Warsaw, Przyokopowa, POL
37 days ago
Fullstack .NET Developer

Wolters Kluwer to międzynarodowy dostawca profesjonalnych informacji, rozwiązań w dziedzinie oprogramowania oraz usług dla prawników, badaczy w badaniach klinicznych, księgowych, pracowników sektora podatkowego, finansowego, sektora audytu, ryzyka, zgodności oraz sektora regulacyjnego.

Dołącz do nas, jeżeli tak jak my chcesz zmieniać świat na lepsze.

Twoje obowiązki

Współpraca z zespołem w celu rozwijania, utrzymania i rozszerzania funkcji wewnętrznego autorskiego systemu CMS w zakresie projektowania architektury, doboru technologii oraz implementacji.

Kompleksowa i samodzielna realizacja powierzonych zadań we wszystkich warstwach aplikacji - baza danych, backend, frontend, testy jednostkowe.

Udział w przeglądach kodu w celu zapewnienia jakości i czytelności kodu.

Udział w procesach Agile/Scrum, w tym planowaniu sprintów, codziennych spotkaniach i retrospekcjach.

Czego od Ciebie oczekujemy?

Minimum 5 letniego doświadczenia w pracy z .NET.

Zaangażowania, komunikatywności i kreatywności do pracy w zespole SCRUM.

Praktycznego doświadczenia i pasji w produkcji wysokiej jakości rozwiązań z udziałem: zasad SOLID, OOP, DDD, REST, poprawnego wykorzystania wzorców projektowych oraz testów.

Bardzo dobrej znajomości technologii: .NET (Web API), Angular, MSSQL.

Biegłej znajomości języka polskiego.

Mile widziane:

znajomość języka angielskiego na poziomie B2,

doświadczenie z nHibernate.

Co oferujemy?

Pracę w jednym z nowoczesnych biur w Warszawie: ul. Przyokopowa (Rondo Daszyńskiego) lub Gdańsku: ul. Norwida.

Elastyczne formy współpracy: umowa o pracę (praca hybrydowa) i umowa B2B (praca zdalna/hybrydowa).

Elastyczne godziny pracy.

Realny wpływ na sposób realizacji powierzonych zadań.

Nowoczesne technologie i praktyki wspierające rozwój oprogramowania (BitBucket, Confluence, Jira, TeamCity, Docker, SonarQube, BlackDuck, GitHub Copilot).

Możliwość rozwoju zarówno w projektach lokalnych, jak i międzynarodowych.

Bezpieczne środowisko do burzy mózgów, dyskusji, eksperymentowania.

Długoterminową umowę w dobrze ugruntowanej, renomowanej i prosperującej firmie.

W każdy drugi piątek miesiąca 2 godziny dla rodziny/przyjaciół.

Dodatkowe dni wolne: urodziny, badania profilaktyczne, wolontariat.

Abonament prywatnej opieki medycznej.

Dopłatę do karty sportowej lub kulturalnej.

Dodatkowe świadczenia socjalne.

Dostęp do webinariów, konferencji, platform edukacyjnych i programu mentoringowego, czas na rozwój własny.

Konkursy: Global Innovation Awards, Global Code Games, Legal Hackathon.

Wydarzenia integracyjne, targi, kluby sportowe.

Confirm your E-mail: Send Email