Wroclaw, Lower Silesian, Poland
16 days ago
Inżynier Elektryk
Job Description SummaryEngineering associated with the manufacturing process. Accountable for the quality of own work. Subject to direct operations supervision/prescribed work instructions/systems checking. Executes within a well-defined operations framework. There is generally a step by step sequence of standard operational tasks which need to be followed to achieve an end result.

Job Description

Zakres obowiązków Inżyniera Elektryka:

Analityka i rozwiązywanie problemów:

Wnikliwa analiza dokumentacji konstrukcyjnej i wymagań klienta z zakresu zwojenia turbogeneratorów.Identyfikacja i eliminacja błędów w procesach produkcyjnych: zwojenia turbogeneratorów chłodzonych powietrzem, gazem oraz wodą.Wdrażanie strategii zapobiegania problemom (P-FMEA).Aktywny udział w doskonaleniu i usprawnianiu procesów.Tworzenie wymagań do przeprowadzenia np. prób napięciowych turbogeneratorów

Opracowywanie dokumentacji:

Tworzenie szczegółowych instrukcji i procedur produkcyjnych.Przygotowanie dokumentacji procesowej do uruchomienia produkcji (opis krok po kroku produkcji turbogeneratora z uwzględnieniem wymagań/narzędzi/materiałów).Współpraca z zespołami projektowymi w zakresie dokumentacji technicznej.

Wsparcie produkcji:

Transfer danych konstrukcyjnych do systemu MRP (SAP).Przygotowanie danych procesowych do zapytań ofertowych.Współpraca z działami produkcji i jakości w celu zapewnienia efektywnego przebiegu procesów.

Wymagania:

Wykształcenie: Wyższe wykształcenie techniczne o profilu elektrycznym np. elektrotechnikaUmiejętności analityczne: Doskonała znajomość rysunku technicznego i dokumentacji konstrukcyjnej.Języki: Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.Doświadczenie: Doświadczenie w pracy w środowisku produkcyjnym będzie dodatkowym atutem.

Oczekiwania:

Komunikacja i współpraca: Doskonałe umiejętności interpersonalne i łatwość nawiązywania kontaktów.Analityczne myślenie: Umiejętność identyfikacji i rozwiązywania problemów w sposób logiczny i uporządkowany.Praca w zespole: Otwartość na współpracę i budowanie efektywnych relacji z kolegami i koleżankami z pracy.SAP: Doświadczenie w pracy z systemem SAP będzie dodatkowym atutem.Podejście Lean: Znajomość i rozumienie zasad Lean Manufacturing będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy między innymi:
Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
Atrakcyjny pakiet benefitów: ubezpieczenie grupowe na życie, pakiety medyczne, karta MultiSport, premię roczną,
Rozwój merytoryczny oraz możliwość wpływania na otaczającą rzeczywistość biznesową
Możliwość zbudowania relacji zawodowych i współpracy z liderami grupy GE z całego świata
Pracę pełną wyzwań i odpowiedzialności
Możliwość udziału w ciekawych projektach w różnych obszarach

Additional Information

Relocation Assistance Provided: No

Confirm your E-mail: Send Email