Hatvan, Hungary
10 days ago
Kiszállítási ügyintéző

Cég leírása

Szeretnél ötleteiddel hasznos technológiák fejlesztéséhez hozzájárulni? Legyen szó a mobilitási megoldásokról, fogyasztói cikkekről, ipari technológiáról, energetikáról vagy építéstechnológiáról: Velünk lehetőséged nyílik arra, hogy javíts az emberek életminőségén világszerte.

Köszöntünk a Bosch világában.

A magyarországi Bosch csoport hazánk legvonzóbb munkáltatói közé tartozik és a nemzetközi cégcsoport stratégiailag kiemelt helyszíne. A jövő technológiáit formáljuk, innovatív megoldásokat kínálunk intelligens otthonokhoz, a hálózatba kapcsolt mobilitáshoz és gyártáshoz.

Az 1998-ban alapított hatvani telephely a Bosch csoport gépjármű-elektronika részlegének legnagyobb gyártó központja a világon. A vállalat fő profilja a cégcsoport mobilitási megoldások üzletágának jövőbe mutató termékei közül a vezérlő elektronikák, szenzorok, radarok és kamerarendszerek sorozatgyártása. A hatvani stratégiai célja, hogy munkavállalói szakértelmének, valamint csúcstechnológiát képviselő gyártási megoldásainak folyamatos fejlesztésével az automatizált, balesetmentes és környezetbarát autózás jövőjében aktív szerepet vállaljon.

Állás leírása

A te feladataid:

Különleges szállítmányok teljeskörű koordinációja (4 műszakos munkarendben)Szállítási dokumentumok elő- és elkészítése, kezeléseFuvarfeladatokhoz kötődő kapcsolattartás külsős partnerekkel (idegen nyelven is) és társosztályokkal való kommunikáció felvételi időpontokról, szállítási problémákról és lemondásokról.Gépjárműkezelő és beléptető rendszer kezelése, időablakok lerakása, autók behívásaNormál kiszállítások támogatásaVállalatirányítási rendszer használata és belső rendszerekben, tool-okkal való munka

Képzettség

Elvárások:

Min. 1 év logisztikai tapasztalat preferáltan szállítmányozás területén4 műszakos munkarend vállalásaKiemelkedő problémamegoldó képesség és proaktivitásAlapszintű angol nyelvtudásPrecíz, pontos munkavégzés

További információk

Amit ajánlunk:

Stabil, megbízható vállalati háttér, inspiráló irodai környezet, vállalati kantinVersenyképes kompenzációs csomag: éves bónusz, cafeteria, lojalitási bónusz, jubileumi ajándék és jutalom, extra jubileumi szabadságnap, karácsonyi jutalom, szemüveg támogatás, utazási költségtérítés, dolgozói kedvezményekRugalmas munkavégzés, Home office költségtérítésFolyamatos képzési és fejlődési lehetőség - személyes karrierfejlődés és kihívások (ingyenes szakmai és soft skill képzések, nyelvtanfolyamok)Részvételi lehetőség sport, kulturális és oktatási rendezvényeken, valamint számos, a cég által támogatott saját szervezésű tevékenységben, családi programbanMunkatárs ajánlási programIngyenesen igénybe vehető céges buszjárat Budapestről és Hatvan környékérőlEAP – Számíthatsz ránk! program - A program ingyenesen biztosít bizalmas tanácsadást és támogatást magasan képzett szakemberek által, hogy segítsenek munkahelyi és magánéleti nehézségek megoldásában (pl. vállalati pszichológus, dietetikus, adó- és pénzügyi tanácsadás stb.)Ingyenes Bosch óvoda és iskola a gyermekek magas színvonalú oktatásáért

Kérlek, amennyiben van lehetőséged, angol nyelvű önéletrajzoddal jelentkezz!

Ha további információra van szükséged, fordulj hozzánk bizalommal a +36 80 18 08 01 telefonszámon. Kollégáink munkanapokon 08:00 és 16:00 óra között segítenek a válaszadásban.

Confirm your E-mail: Send Email
All Jobs from Bosch