Ljubljana, Slovenia
14 days ago
Koordinator v skladišču (m/ž)

Zeiss prispeva k tehnološkemu napredku že 175 let z razvijanjem rešitev za polprevodnike, avtomobilsko in mehansko industrijo, biomedicinske raziskave in medicinsko tehnologijo, leče za očala, kamere in kinematografske aparate, daljnoglede in planetarije.

Področje Vision Care Slovenija pokriva:
ZEISS korekcijska stekla, ZEISS kontaktne leče, ZEISS strelni daljnogledi in dvogledi, ZEISS spektivi in ZEISS aparati za področje optike

Zaposlimo osebo na delovno mesto Koordinator v skladišču v oddelku Vision Care (m/ž):.

Vaše naloge bodo:
- prevzemanje in izdaja optičnih pripomočkov(kor.stekla, kont.leče, nega za stekla in leče...),
- fizična zmožnost za dvigovanje in zlaganje blaga v skladišču,
- vodenje evidenc in arhiva,
- delo je natančno in dinamično

Delo se izvaja na sedežu podjetja v Ljubljani.

Nudimo

- strokovno usposabljanje in šolanja v okviru podjetja,

- usposabljanje za uporabo programov SAP
- delo v urejenem, prijetnem in dinamičnem kolektivu,
- skrb za zdravje zaposlenih - promocije zdravja pri zaposlenih,
- zaposlitev za nedoločen čas s poskusno dobo 6 mesecev

Pričakujemo

- V. stopnjo izobrazbe - zaželena je tehnična izobrazba oziroma tehnik optik
- obnavljanje obstoječih in pridobivanje novih znanj v okviru delovnega področja,
- strokovno, kakovostno in pravočasno izvedene naloge,
- psihofizične lastnosti: natančnost in zanesljivost zaradi narave dela - optični pripomočki,
- gospodarno ravnanje z delovnimi sredstvi,
- dobro poznavanje računalniških programov, znanje angleškega oz.nemškega jezika je zaželeno

- urejenost, pripravljenost za učenje, samoiniciativnost in prilagodljivost

Življenjepis nam v slovenskem in angleškem (ali nemškem) jeziku pošljite
po elektronski pošti na barbara.korencan@zeiss.com, najkasneje do 06.10.2022.

Your ZEISS Recruiting Team:

Angelika Niederreiter, Claudia Stingl
Confirm your E-mail: Send Email