WOLKA KOSOWSKA, MZ, PL
2 days ago
LINE TECHNICIAN

Technik utrzymania ruchu

Lokalizacja – Stefanowo k/Warszawy

Zakres obowiązków:

Zapewnienie sprawnością maszyn i urządzeń pod względem elektrycznym i mechanicznym na wszystkich Wydziałach Produkcyjnych Dokonywanie pomiarów, przeglądów, napraw i konserwacji maszyn i urządzeń Wykonywanie okresowych konserwacji i przeglądów maszyn i urządzeń Analiza przyczyn awarii oraz podejmowanie działań prewencyjnych w celu ich eliminacji Wykrywanie i usuwanie usterek oraz awarii elektrycznych/mechanicznych maszyn Obsługa programu CMMS oraz przetwarzanie przypisanych zgłoszeń poprzez prowadzenie pełnej dokumentacji z podejmowanych działań Generowanie zapotrzebowań zakupowych na części zamienne

Oczekiwania:

Wykształcenie techniczne o profilu elektromechanik/mechanik/elektryk/automatyk Min. 2 lata doświadczenie w zawodzie jako elektromechanik/mechanik/elektryk Praktyczna znajomość technologii napraw maszyn i urządzeń Gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym Uprawnienie SEP do 1kV Podstawowej znajomości napędów i serwonapędów, Znajomość diagnozowania i poprogramowania sterowników SIEMENS, OMRON – będzie dodatkowym autem Znajomość GMP Umiejętność obsługi komputera Umiejętność pracy w zespole Orientacja na realizację celów

Oferujemy:

Umowę o pracę Pakiet benefitów (w tym Prywatne ubezpieczenie medyczne Enel-Med., dofinansowanie do posiłków, Transport z okolicznych miejscowości) Pracę w międzynarodowym środowisku nad innowacyjnymi rozwiązaniami technicznymi Możliwość rozwoju zawodowego w firmie będącej światowym liderem o ugruntowanej pozycji Ciekawą, pełną wyzwań pracę w zespole

As an Equal Opportunities employer, McCormick is committed to a diverse workforce.

Confirm your E-mail: Send Email