Warszawa, MZ, PL
3 days ago
Młodszy specjalista ds. assistance

xxxxx

Twój zakres obowiązków:

przyjmowanie i rejestracja zgłoszeń telefonicznych od klientów, którym potrzebna jest pomoc na drodze w razie awarii lub kolizji ich auta organizacja pomocy dla klientów przy wykorzystaniu naszych systemów operacyjnych i siatki usługodawców w Polsce i Europie (np. wysłanie lawety, organizacja auta zastępczego)

Nasze wymagania:

lubisz rozmawiać z ludźmi i im pomagać angażujesz się w postawione przed Tobą zadania znasz język angielski w stopniu komunikatywnym jesteś gotowy / gotowa do pracy w trybie zmianowym (24/7) na podstawie grafiku

 To oferujemy:

stałe wynagrodzenie 4700 PLN brutto dodatkową premię miesięczną zależną od wyników pracy - średnio 600 PLN brutto kompleksowe szkolenie stacjonarne w biurze w Warszawie - obowiązkowe 2 miesiące - po tym okresie praca hybrydowa opiekę doświadczonych pracowników, aby początek pracy nie był stresujący przejrzystą ścieżkę awansu na specjalistę i starszego specjalistę pracę w przyjaznej atmosferze z fantastycznymi ludźmi bogaty pakiet szkoleń, dostęp do platformy e-learningowej z każdego miejsca i w każdym czasie (LinkedIn Learning, TED, edX i wiele innych)

55765 | Customer Services & Claims | Professional | Non-Executive | Allianz Partners | Full-Time | Permanent

xxxxx

Confirm your E-mail: Send Email