Budapest, Hungary
8 days ago
Market Supply Chain gyakornok

Váci úti irodánkba (Váci Greens Office)

Market Supply Chain gyakornokot

keresünk heti 25-40 órás munkavégzésre, azonnali kezdéssel, hosszú távra

Feladatok

Supply Chain szervezet szakmai munkájának a támogatása a teljes értékesítési láncon keresztül a termeléstervezéstől a termékértékesítésignapi értékesítési riportok, havi nagykereskedelmi riportok, ad-hoc riportok készítéseelemzések, kimutatások összeállításában történő aktív részvétel (Excel, Access, SAP)logisztikai-, valamint nagykereskedők felé történő értékesítési részfeladatok ellátásaprojekt munkában való részvétel, Supply Chain Business Partner támogatásamarketing-, valamint minőségbiztosítási kollégákkal való kapcsolattartás

Elvárások

aktív vagy passzív hallgatói jogviszony legalább még egy éven keresztül, preferáltan, de nem kizárólag gazdasági, logisztika, supply chain szakonheti min. 20-25 munkaóra elérhetőség legalább egy éven keresztül, oktatási időn kívül vagy passzív időszakon belül lehetőség akár 40 óra/hét munkavégzésre isközépfokú aktív angol nyelvtudás, írásban és szóbanáltalános MS Office ismeret, közepes szintű Excel ismeretanalitikus és egyben gyakorlatias gondolkodás, monotonitás tűrésönálló, precíz, adott határidőre történő munkavégzéshatározott fellépés, rugalmasság, nyitottság

Amit kínálunk

Egy dinamikus csapat tagjává válhatsz, ahol betekintést nyerhetsz egy nemzetközi szervezet mindennapi munkájába, és a szakmai fejlődés mellett a hétköznapokban is hasznosítható tudást szerezhetsz. Nálunk lehetőséged lesz különböző vállalati információs rendszerek használatának megismerésére, tudásod fejlesztésére, szakmai gyakorlatod elvégzésére, diplomamunkád megírására.

Pursue progress, discover extraordinary

Better is out there. Better medications, better outcomes, better science. But progress doesn’t happen without people – people from different backgrounds, in different locations, doing different roles, all united by one thing: a desire to make miracles happen. So, let’s be those people.

At Sanofi, we provide equal opportunities to all regardless of race, colour, ancestry, religion, sex, national origin, sexual orientation, age, citizenship, marital status, ability or gender identity.

Watch our ALL IN video and check out our Diversity Equity and Inclusion actions at sanofi.com!

Confirm your E-mail: Send Email
All Jobs from Sanofi Aventis