Szombathely, HU
179 days ago
Mechanikus karbantartó

A Schaeffler egy dinamikus, világszerte jelen lévő technológiai vállalat, melynek sikere a vállalkozói szellemen és családi tulajdonon alapul. Érdekesnek tűnik mindez? A legjelentősebb autógyárak, valamint a repülőipar és az ipari ágazat partnereként számos lehetőséget biztosítunk szakmai és egyéni fejlődéséhez.

Munkakörbe tartozó főbb feladatok Gyártósori és egyéb termelő  berendezések mechanikus karbantartása, javítása, azok dokumentálása Tervszerű megelőző karbantartások elvégzése, dokumentálása Géptelepítések elvégzése, új és használt gépek üzembe helyezése, beállítása (extern-intern) Gépalkatrészek felújítása, készítése, alkatrészigény jelentése, gépdokumentációk kezelése Munkakör betöltéséhez szükséges ismeretek Középfokú műszaki szakirányú végzettség Hidraulikus, pneumatikus gépek, szalagrendszerű gyártósorok és automatizált gépsorok mechanikus javításában szerzett tapasztalat Három műszakos munkarend vállalása Felelősségtudat, önálló és pontos munkavégzés Felhasználói szintű számítógép kezelői ismeretek Szoftverismeretek: MS Office, SAP

Munkakör betöltéséhez előnyt jelent:

Gépszerelő és karbantartó technikus vagy géplakatos szakmunkás végzettség Ajánlatunk Stabil, hosszútávú munkalehetőség Régióban vezető bérezés, kiemelt műszakpótlék Negyedéves bónusz Nyári- és karácsonyi jutalom Egyedi munkavállalói kedvezmények és juttatások Ingyenes egészségügyi szolgáltatások Törvényi mértéket meghaladó bejárási támogatás Ingyenes buszjáratok (Szombathely, Körmend, Jánosháza, Vasvár, Celldömölk, Bérbaltavár, Csepreg, Ikervár településekről) Cafeteria juttatás (nettó 450.000 Ft/év)

A világ számos pontján jelenlévő vállalatként kiemelkedő fontossággal bír számunkra, hogy a megfelelő tisztelettel kezeljük egymást, továbbá, hogy minden nézőpontnak és új ötletnek megadjuk a kellő figyelmet. Azáltal, hogy nagyra becsüljük különbözőségeinket, kreativitásra sarkalljuk egymást, és előre mozdítjuk az innovációt. Ezáltal hozzájárulunk a fenntartható értékteremtéshez nem csupán gazdasági, de társadalmi alapokon is. Mi, közösen alakítjuk a világ mozgását.

Izgalmas feladatok és kiemelkedő fejlődési lehetőségek várják, hiszen innovatív megoldásainkkal a holnap világát alakítjuk. Várjuk jelentkezését.

www.schaeffler.com/careers

Kapcsolattartó

Schaeffler Savaria Kft.

Pozsonyi-Tóth Gabriella

+36204460435

Kulcsszavak: Tapasztalt; Technikus; Teljes munkaidő; Határozatlan; Termelés; Termelés

Confirm your E-mail: Send Email