Brno, Tokyo, Czechia
4 days ago
Mechatronic Intern

Work Schedule

Standard (Mon-Fri)

Environmental Conditions

Office

Job Description

Intern - Mechatronik

Mechatronik je interdisciplinární role mechanického designera s vhledem do elektroniky. Interna/Internku Mechatronika/Mechatroničku hledáme do týmu Výrobního inženýringu Sustaining Products (SPR), kde využíváme naše expertní znalosti pro technickou podporu výroby elektronových mikroskopů. Internovi/Internce je k dispozici zkušený inženýr z týmu jako mentor.

Hlavní náplň práce

V rámci zaměření na přesné elektromechanické moduly používané ve Skenovacích Elektronových Mikroskopech (SEM):

Podílet se na podpoře výroby, analýze a řešení technických problémůTestování prototypů a ověřování jejich funkčnostiPodílet se na optimalizaci výrobního procesu a zlepšování produktů, včetně redesignuSpolupráce s dalšími odděleními v rámci naší firmy – především s výrobou a vývojem

Koho hledáme?

Ideálně studenta/studentku magisterského programu se zaměřením na mechatroniku, nebo na mechanický design s vhledem do elektronikyPraktická zkušenost s 3D CAD softwaremSchopnost samostatného uvažování a rozhodováníHands-on přístupDobré komunikační schopnostiAktivní znalost anglického jazyka

Co nabízíme?

Smysluplnou práci v mezinárodní hi-tech společnostiFlexibilní pracovní dobu pro lepší balanc se studiem a osobním životemModerní prostředí, včetně relaxačních zón, posilovny, venkovního hřiště a masáží v budověA to není vše…

Confirm your E-mail: Send Email