Budapest, Hungary
8 days ago
Medical Representative / Orvoslatogato, Budapest es kornyeke

Medical Representative / Orvoslátogató, Budapest es kornyeke

A munkakör célja

Egy meghatározott földrajzi területen növelje a márkáink ajánlását a célcsoportjába tartozó egészségügyi szakemberek körében.

A munkakör fő mutatószámai

Sanofi termékek értékesítése, piacrésze és ajánlása a meghatározott területen.

A munkakör vezetője

HCP Force Lead

Főbb felelősségi körök

A Sanofi CHC márkák nagykövete az egészségügyi szakemberek feléSzakmai ismertetést végez területén a meghatározott célcsoport számára a Sanofi CHC termékeiről, a kapott tréningeknek és látogatási prioritásnak megfelelőenMultichannel tevékenységet végez a Sanofi CHC márkákkal kapcsolatban, a kapott tréningeknek és terveknek megfelelőenRészt vesz a szakmai anyagok kialakításábanFolyamatos visszajelzést ad a területén történő versenytárs tevékenységekrőlBecsatornázza az egészségügyi szakemberek véleményét termékeinkről a vezetője irányábaNöveli a Sanofi CHC termékek ajánlását a megfelelő szakmai üzenetek átadásávalSzakmai konferenciákon képviseli a Sanofi CHC márkákatSzakmai kapcsolatokat épít a célcsoportjába tartozó szakemberekkelA megfelelő CRM rendszerekben megtervezi, nyomon követi és folyamatosan adminisztrálja a látogatásaitMindig követi és betartja a vállalati szabályokat és utasításokat

Szükséges tapasztalat és képességek

Gyógyszerismertetéshez szükséges felsőfokú végzettség: orvos, fogorvos, gyógyszerész, biológus, vegyész, orvos- és egészségtudományi képzési terület, egészségtudományi képzési ág valamely alapképzési szak3+ év haziorvos latogatoi tapasztalatMultichannel tapasztalat előnyt jelentErős kommunikációs és kapcsolatteremtési képességPrecíz, felelősségteljes, önálló munkavégzés negyedéves, heti és napi ütemterv alapjánFolyamatos tanulási és fejlődési vágyAlkalmazkodási képesség egy gyorsan változó, complex munkakörnyezethezÜgyfélorientált gondolkodásmódErős tárgyalási és befolyásolási képességAngol nyelvtudás előnyt jelentErős számítógépes ismeretek, Microsoft Office és különböző CRM applikációs környezetben

Pursue progress, discover extraordinary

Better is out there. Better medications, better outcomes, better science. But progress doesn’t happen without people – people from different backgrounds, in different locations, doing different roles, all united by one thing: a desire to make miracles happen. So, let’s be those people.

At Sanofi, we provide equal opportunities to all regardless of race, colour, ancestry, religion, sex, national origin, sexual orientation, age, citizenship, marital status, ability or gender identity.

Watch our ALL IN video and check out our Diversity Equity and Inclusion actions at sanofi.com!

Confirm your E-mail: Send Email
All Jobs from Sanofi Aventis