WARSZAWA, PL
22 days ago
Menedżer Działu Poprawy Efektywności i Automatyzacji (f/m/d)

Twój zakres obowiązków:

•    Zarządzanie zespołem raportowo analitycznym
•    Zapewnienie kompleksowych narzędzi raportowych umożliwiających bieżące monitorowanie efektywności procesów oraz obszarów
•    Przygotowywanie raportów (przy użyciu narzędzi m.in. Python, SQL, SAS, Excel) oraz prezentowanie wyników analiz efektywnościowych wraz z rekomendacjami i komentarzami
•    Aktywne szukanie oraz wdrażanie rozwiązań optymalizacyjnych w procesie tworzenia narzędzi raportowych
•    Współpraca z innymi departamentami w zakresie analizy wyników i przygotowania baz danych
•    Współpraca z Grupą Allianz w zakresie wdrażania rozwiązań ogólnogrupowych oraz wymiany i implementacji najlepszych praktyk

Nasze wymagania:

•    Wykształcenie wyższe
•    Doświadczenia na stanowisku związanym z: raportowaniem zarządczym oraz operacyjnym, ilościową i jakościową analizą danych lub wnioskowaniem na podstawie danych i modeli
•    Doświadczenia w zarządzaniu zespołami raportowo-analitycznymi
•    Bardzo dobra znajomość technik analizy danych ze zrozumieniem głównych pojęć statystycznych
•    Dobra znajomość języka angielskiego (poziom B2)
•    Biegła znajomość programu MS Excel (warunek konieczny) oraz pozostałych produktów MS Office (Access, Word, PowerPoint)
•    Bardzo dobra znajomość języka SQL,
•    Znajomość wybranych narzędzi, rozwiązań BI (w tym SAS Enterprise Guide)
•    Znajomość pisania w języku Python
•    Wysoko rozwinięte zdolności analityczne, komunikacyjne i interpersonalne
•    Terminowość, rzetelność, sumienność
•    Umiejętność pracy pod presją czasu oraz budowania pozytywnych relacji z interesariuszami

To oferujemy:

•    Umowę o pracę
•    Wynagrodzenie podstawowe + premię roczną
•    Pracę w modelu hybrydowym (1 dzień pracy z biura)
•    Elastyczne godziny rozpoczynania pracy
•    Atrakcyjną lokalizację biura (przy stacji metra Dworzec Gdański)
•    Pracowniczy Program Inwestycyjny
•    Dofinansowanie do zajęć sportowych (karta Multisport)
•    Prywatną opiekę medyczną
•    Ubezpieczenie na życie
•    Zniżki na firmowe produkty i usługi
•    Karty przedpłacone
•    Dofinansowanie do wypoczynku („wczasy pod gruszą”)
•    Dodatkowy urlop stażowy
•    Dostęp do platform e-learningowych oraz programów rozwojowych

Grupa Allianz jest jedną z najbardziej zaufanych firm ubezpieczeniowych i zarządzających aktywami na świecie. Dbałość o naszych pracowników, ich ambicje, marzenia i wyzwania czyni nas wyjątkowym pracodawcą. Razem możemy zbudować środowisko, w którym każdy czuje się ważny i ma odwagę, aby odkrywać, rozwijać się i kształtować lepszą przyszłość dla naszych klientów i otaczającego nas świata.

W Allianz wierzymy w różnorodność naszych pracowników i jesteśmy dumni z bycia pracodawcą stosującym zasadę równych szans. Zachęcamy Cię do podjęcia pracy z pełnym zaangażowaniem – niezależnie od tego, kim jesteś, jak wyglądasz, skąd pochodzisz, w co wierzysz i kogo kochasz. Zapraszamy do aplikacji wszystkich kandydatów, niezależnie od pochodzenia etnicznego, wieku, płci, narodowości, niepełnosprawności czy orientacji seksualnej.

Dobrze mieć Was na pokładzie!
Let’s care for tomorrow.

Ważne: Różnorodność jest integralną częścią kultury firmy Allianz. Jednym ze sposobów na osiągnięcie zróżnicowanych zespołów jest regularna mobilność pracowników Allianz Executive na różnych stanowiskach, w różnych jednostkach Allianz i w różnych lokalizacjach geograficznych. Dlatego Allianz oczekuje od pracowników dużej otwartości i wysokiej motywacji do regularnej zmiany stanowisk i zbierania doświadczeń w całej Grupie Allianz.

54754 | Operacje | Kadra zarządzająca | Allianz Polska | Pełny etat | Zatrudnienie stałe

Confirm your E-mail: Send Email