Budapest, Hungary
75 days ago
Microsoft Modern Work Specialist

It's fun to work in a company where people truly BELIEVE in what they're doing!

Job Description:

RUGALMASSÁG - FEJLŐDÉSI LEHETŐSÉG – TÁMOGATÓ KÖZEG – HOME OFFICE - SZAKÉRTELEM - VÁLTOZATOS FELADATOK – GYÜMÖLCS/PIZZA-NAPOK – CÉGES ZENEKAR

Jelenleg Cloud csapatunkba keressük új kollégánkat

Microsoft Modern Work Specialist pozícióba!

Kik vagyunk?

Az Ingram Micro Magyarország a világ legnagyobb informatikai és telekommunikációs nagykereskedőjének magyarországi leányvállalata, a magyar IT piac egyik legmeghatározóbb szereplője vagyunk. Közel 20 éve vagyunk jelen a magyar piacon, és jelenleg több mint 100 alkalmazottal rendelkezünk. Az Ingram Micro a világ 45 országában van jelen, több mint 1.700 gyártó termékeit kínáljuk 160 ország 200.000+ viszonteladója részére. Habár amerikai multinacionális vállalat vagyunk, magyar gyökerekkel is rendelkezünk. Szinte az összes nagy gyártóval kapcsolatban vagyunk, hogy néhány példát említsünk: IBM, Cisco, Dell, Lenovo, Micro Focus, Check Point.

Miért jó az Ingram Micronál dolgozni?

„Az Ingram Magyarország meghatározó IT disztribútora, ennek köszönhetően újabb és újabb kihívásokkal nézünk szembe, ám pont ezért szükségesek az új, kreatív emberek a csapatba. Az Ingram megadja a kihívások megoldásához szükséges stabil hátteret, amiben mindig komfortosan végezheted a munkádat, és fejlődhetsz. Ezen az úton pedig szakmailag ismert és elismert emberek segítenek, hogy kihozd magadból a maximumot és motivált legyél minden nap.” – Szabina, termékmenedzser

Milyen feladatokban számítunk Rád?

Az általad képviselt gyártó termékeinek/szolgáltatásainak/liszenszelési struktúrájának magasszintű ismerete és azok képviselete a partnerek felé. (Hogyan? Belső és külső források, pl. webinárok/tréningek/letölthető tudásanyagok/központi oktatások segítenek tudásodat napi szinten frissen tartani, ezeknek követése szükségszerű elvárás ebben a munkakörben)

A releváns gyártókkal és a meglévő partneri körrel való napi szintű kapcsolattartás, partneri konzultációk (email-en, online és telefonon)

Új partnerszerzés, regisztrációs folyamatok támogatása, felhasználói/rendelési portálok ismerete, kezelése és megismertetése a partnerekkel (pl: Ingram Micro Cloud Marketplace, Microsoft Partner Center, gyártói portálok, stb.)

Megfelelő árazás házon belüli és önálló egyeztetése, árlisták kezelése, ez alapján ajánlatok készítése és azok folyamatos után követése, fordulós szerződések proaktív kezelése

Licence kezelési folyamatok (pl. törlések, új rendelések, stb.) folyamatos és hiánytalan kommunikációja a gyártó felé

Napi szintű operatív partnertámogatói feladatok (support ügyek kezelése, ticketing rendszer használata)

Számlázás felügyelete és ellenőrzése, jóváírások, esetleges problémák elhárítása, a pénzüggyel és ehhez szükséges egyéb részlegekkel való folyamatos és effektív kapcsolattartás

Kapcsolódó marketing kampányok/anyagok, promóciós aktivitások kialakításában való részvétel a csapat többi tagja és a marketing csapat segítségével, a futó akciók/partneri ösztönzők megfelelő szintű kiemelése.

A csoportunk által szervezett webinárokon és rendezvényeken való aktív részvétel, szükség szerint prezentáció/előadás

A munkáltató érdekeinek képviselete gyártó és vevők felé.

Szakmai és kereskedelmi támogatás/tréning nyújtása a házon belüli értékesítők és vevők számára a releváns Cloud szolgáltatásokra vonatkozóan.

Hatékony együttműködés a cég más csoportjaival.

A bevételek, valamint az ügyfélkör, illetve partnereink elégedettségének folyamatos növelése, fejlesztése

Kit keresünk?

Olyan kollégát keresünk, aki IT vagy Telco szegmensben Ügyfélszolgálatos, Termékmenedzser vagy Értékesítő munkakörben rendelkezik tapasztalattal, szívesen foglalkozik partnerhálózat támogatásával és építésével (aktív napi kapcsolat több csatornán) emellett pedig komfortosan bánik a Microsoft üzleti alkalmazásaival mindennapi munkája során (MS Office, MS Dynamics). Előnyt jelent a Microsoft felhős megoldásainak ismerete, de az is egy jó alap ha foglalkoztatnak a technológiai újdonságok és a felhős szolgáltatások, szakmai alapvizsga (pl: MS-900, AZ-900) előny, de nem feltétel, illetve nálunk is megszerezhető!

Fontos, hogy felelősségteljesen és önállóan dolgozz. Fiatalos csapatunkban az agilitás, a proaktív és pörgős hozzáállás, illetve a multitasking képesség is fontos.
Ne riasszon el az adminisztráció és az sem, ha „nyomozni kell” a szükséges megoldás/válasz után.

Az ideális jelölt a kollégákkal és a partnerekkel is kedvesen, előzékenyen, türelmesen, megértően és segítőkészen kommunikál szóban és írásban is. Nagyra becsüljük az együttműködést másokkal, fontos, hogy csapatban és önállóan is hatékonyan tudd megoldani a felmerülő kihívásokat, és nyitott legyél az újításokra, legyenek konstruktív ötleteid!

A globális és régiós kollégákkal való szoros együttműködés és határokon átívelő folyamatokban való effektív közreműködés miatt feltétel az erős középfokú angol nyelvtudás. (Sok tudásanyag szintén csak angolul érhető el.)

Ki lesz a vezetőd? Mit kell tudnod a csapatról?

Vezetőd Szenteszki Mihály lesz – aki a magyarországi Cloud csapat vezetője. Személyében egy szakmailag nagytudású vezetővel dolgozhatsz, így mind a vezetői mind a munkatársi oldalon támogatásra számíthatsz részéről, nem csak szakmailag, de emberileg is.

A Cloud csapatunk jelenleg 7 főből áll, így tudnánk őket röviden jellemezni: fiatalos, lendületes, szakmailag tapasztalt és segítőkész csapat, akik minden területen támogatják egymást.

Hogy fog zajlani a kiválasztás?

Kattints a jelentkezés gombra, és – amennyiben a profilod alapján alkalmasnak látunk a pozícióra - 2 héten belül felvesszük veled a kapcsolatot! Ezt követően a HR csapatunk keresni fog téged, hogy telefonon egyeztessünk, így az önéletrajzodon túl jobban meg tudjuk ismerni egymást. Ezt követően egy – várhatóan – személyes esetenként Teams felületen zajló interjúra számíthatsz, ahol a csapat vezetőjével is lehetőséged lesz beszélni, és több információt kapni a csapatról, pozícióról, valamint mi is jobban megismerhetünk téged. Az ezt követő további lépéseket is mindig egyeztetni fogjuk, igyekszünk kellően és időben informálni.

Mi történik, ha csatlakozol az Ingram Microhoz?

Ha új kollégaként csatlakozol hozzánk, akkor a vezetőd, illetve a HR csapat mindenről tájékoztatni fog, az első napoddal, és a későbbiekkel kapcsolatban. Nem leszel magadra hagyva, hiszen egy személyre szabott betanulási tervvel segítjük az első időszakodat.

Ha bármilyen kérdésed van, vedd fel velünk a kapcsolatot a lenti elérhetőségek egyikén, kérdezz nyugodtan, beszélgessünk és reméljük, hogy hamarosan a csapatunkban köszönthetünk!

Munkavégzés helye:

1138 Budapest, Madarász Viktor utca 47-49

Ha további kérdésed van, írj nekünk: job.hu@ingrammicro.com

Confirm your E-mail: Send Email
All Jobs from Ingram