RO
1 day ago
MRC Broker

Ce responsabilitati vei avea :

Dezvoltarea businessului cu brokerii Indruma si sustine activitatea brokerilor in cadrul procesului de vanzare si subscriere a asigurarilor Analizeaza trimestrial posibilitatile de crestere a portofoliului; Organizeaza intalniri cu brokerii

Ce asteptari avem de la tine :

 Experienta in domeniul asigurarilor generale si life Experienta in lucrul cu brokerii Cunostinte operare calculator Comunicare, colaborare, seriozitate, punctualitate, abilitati de vanzare Abilitati de dezvoltare si coordonare echipe

Ce iti oferim:

Oportunitatea de a lucra intr-o companie solida pe piata din Romania, cu acces la programe si know-how din cadrul grupului Allianz Un model de lucru hibrid si un program flexibil Oportunitati de cariera si de dezvoltare profesionala in cadrul unei companii multinationale Asigurare de sanatate si de viata, si posibilitatea de a adera la fondurile de pensii facultative Tichete de masa si tichete cadou Prime de vacanta, de sarbatori si aniversare Oferte si servicii atactive: reduceri la politele de asigurare Allianz-Tiriac, abonament Bookster, abonament World Class, etc.

Confirm your E-mail: Send Email