Szekesfehervar, HUN
7 days ago
Operator
Főbb feladatok, munkák: + Szuperötvözetből készült turbinalapátok öntés utáni műveleteinek előírások szerinti elvégzése. + A munkadarabok előkészítése a TIG hegesztésre. + A munkadarabokon a javító TIG hegesztés előírás szerinti elvégzése. PÁLYAKEZDŐK JELENTKEZÉSÉT IS VÁRJUK. Az álláshoz tartozó elvárások: + Minimum középiskolai végzettség. + Pontos, precíz munkavégzés. + Csapatmunkára és önálló munkavégzésre való képesség. + Jó kommunikációs képesség. Amit kínálunk: + Versenyképes alapbér. + Belépési bónusz. + 13. havi fizetés. + Éves bónusz. + Hiányzásmentes jutalom. + Karácsonyi juttatás. + Cafeteria csomag. + Önkéntes nyugdíjpénztár a cafeteria csomagon felül. + Vállalati egészségbiztosítás csomag. + Utazás támogatás, vállalati vidéki buszjáratok. + Tanfolyamok. + Több éves szakmai múlttal rendelkező csapat. + 5+2-es (hétfőtől péntekig) 3 műszakos 8 órás munkarend. + Törvényi szabályozásnál magasabb műszakpótlék.
Confirm your E-mail: Send Email
All Jobs from Howmet Aerospace