Budapest, Hungary
15 days ago
Optikai szakreferens

Feladatok:

Folyamatos, személyes kapcsolattartás a kelet-magyarországi optikus partnerekkelRendszeres partnerlátogatások a kijelölt országrészben, új vevők felkutatása, szerződések tárgyalása és megkötéseTermékinformációk, értékesítést támogató és ösztönző marketing tevékenységek magas szintű kommunikálása a partnerek felé  Szemüveglencsék, szemvizsgálati-, műhely- és optikai gépek és látásjavító segédeszközök ismerete és értékesítéseÁrajánlatok és bónusz megállapodások készítéseBónusz szerződések, valamint gépek adás-vételi szerződéseinek utánkövetéseFizetési megállapodások tárgyalása, egyeztetés partnerekkel az esetleges kintlévőségek rendezése érdekében.Napi szintű látogatási riportok készítése salesforce.com rendszerbenRendezvényeken, kiállításokon és céges értekezleteken való aktív részvételOptikai partnereink képzése, szakmai rendezvények, előadások szervezése, előkészítése, szakmai tréningek, előadások megtartása

Elvárások:

Kiváló kommunikációs és tárgyalási készségÖnálló munkavégzés képessége, proaktivitásCsapatszellem, lelkes, segítőkész és rugalmas hozzáállásÉrtékesítési / kereskedelmi területen szerzett tapasztalat (minimum 3 év)Microsoft Office programok (Word, Excel, Outlook, PowerPoint) felhasználói ismereteB kategóriás jogosítvány aktív gépjárművezetői gyakorlattal

Előnyök:

Látszerész/optometrista végzettségFelsőfokú végzettségAngol nyelvtudás

Your ZEISS Recruiting Team:

Pelsőczi Réka
Confirm your E-mail: Send Email
All Jobs from Zeiss