Budapest, Hungary
26 days ago
Pénzügyi asszisztens

Az Amplifon Magyarország Kft. Magyarország piacvezető hallókészülék forgalmazó vállalata. Magyarországon elsőként országos lefedettséggel működő, a hallás rehabilitáció területén, napjainkban elérhető összes megoldással rendelkező vállalat. Célunk, hogy Magyarországon az összes érintett számára biztosítsuk a legmagasabb szintű ellátást a hallás rehabilitáció területén.

Most lehetőséged van csatlakozni egy dinamikus és inspiráló csapathoz az Amplifon Magyarország Kft.-nél, határozott időre (~ 2 év), mint Pénzügyi Asszisztens!

Milyen feladataid lesznek?

Szállítói, Vevői számlák kezelése, dokumentálása, könyvelése Pénztár és Bank könyvelésének támogatása Havi, éves zárási folyamatban való aktív részvétel Statisztikák, adatszolgáltatások elkészítése Pénzügyi adminisztrációs feladatok ellátása

Elvárásaink:

Hasonló területen szerzett minimum 2 év releváns tapasztalat Kommunikációképes angol nyelvtudás Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (különösen Excel és Word használat) Proaktív, pozitív személyiség Pontosság, precizitás

Előnynek számít:

Navision vállalatirányítási és/vagy online bank rendszer ismerete Mérlegképes könyvelő végzettség

Amit kínálunk:

Motiváló juttatási csomagot, cafeteria rendszert Nemzetközi, stabil háttérrel rendelkező munkahelyet, fejlődési lehetőséget Emberközpontú vállalati filozófiát, támogató csapatot Modern munkakörnyezetet Lehetőséget részben otthoni munkavégzésre Elkötelezett csapatot és támogató munkakultúrát
Confirm your E-mail: Send Email