Stary Gostków, LD, PL
4 days ago
People & Culture Agile Partner Specialist

Jesteśmy JTI, Japan Tobacco International i działamy w 130 krajach. Od lat nieustannie wprowadzamy innowacje, tworząc nowsze i lepsze produkty dla naszych konsumentów. Jednak przede wszystkim JTI to nasi LUDZIE, ich TALENT i POTENCJAŁ. Wierzymy, że kiedy mogą być sobą i mają możliwość rozwoju, będą dziać się niesamowite rzeczy! Dlatego nasi pracownicy z całego świata chcą być częścią tej organizacji.

Dzięki temu 80% zatrudnionych osób czuje się szczęśliwych pracując w JTI i dlatego 10 lat z rzędu otrzymaliśmy status Global Top Employer.

Jesteś gotowy/a, by wybrać karierę, którą pokochasz, w firmie, którą pokochasz? Feel free to #JoinTheIdea!

Miejsce Pracy: Stary Gostków

Co przygotowaliśmy dla Ciebie?

Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę Pracę w firmie o stabilnej pozycji rynkowej Możliwość rozwoju zawodowego Bogaty pakiet benefitów - m.in. dofinansowanie posiłków, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do nauki języka angielskiego, siłownia na terenie fabryki, karta sportowa Transport na wyznaczonych trasach (Łódź, Zgierz, Aleksandrów Łódzki, Konstantynów Łódzki, Poddębice, Niemysłów, Ozorków, Łęczyca, Sieradz, Zduńska Wola, Turek, Uniejów, Kutno)

Czym będziesz się zajmować?

Zapewnieniem właściwej legalizacji zatrudnienia i pobytu osobom niebędącym obywatelami polskimi, zgodnie z polskim prawem i polityką firmy oraz wspieraniem ich rodzin Obsługą cudzoziemców w zakresie przygotowania dokumentacji związanej z zatrudnieniem oraz ustaniem zatrudnienia cudzoziemców Koordynowaniem i wspieraniem procesu transferu pracowników oraz członków ich rodzin z krajów UE i spoza UE do Polski Monitorowaniem procesów imigracyjnych, w tym wniosków o pozwolenie na pracę i wsparcie wizowe Monitorowaniem przebiegu postępowań administracyjnych Nadzorowaniem ciągłości dokumentów warunkujących legalność pobytu i pracy w Polsce, w tym kontrolą ważności wiz, kart pobytu, oświadczeń o powierzeniu wykonywania pracy cudzoziemców, zezwoleń na pracę etc. Stałym kontaktem z właściwymi organami w zakresie legalności zatrudnienia i pobytu cudzoziemców na terytorium RP Koordynowaniem procesu wynajmu mieszkań dla cudzoziemców

Będzie Ci łatwiej realizować powyższe zadania, jeśli posiadasz:

Minimum 1 rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku Praktyczną wiedzę w zakresie przepisów dotyczących legalizacji pracy oraz pobytu cudzoziemców w Polsce Wykształcenie wyższe (mile widziane kierunki: Prawo, Kadry, Administracja, Filologia Angielska) Znajomość narzędzie MS Office, zwłaszcza Excel (Pivot, formuły) Dobre umiejętności interpersonalne i komunikacyjne, proaktywny styl pracy i wysoką niezawodność Bardzo dobrą znajomość języka angielskiego Prawo jazdy kat. B

Bardzo dziękujemy za Twoje zainteresowanie rekrutacją. Postaramy się powrócić do Ciebie z informacją zwrotną o losach Twojej kandydatury zaraz po zakończeniu emisji ogłoszenia na stanowisko.

Zainteresowała Cię praca w JTI? Chcesz dowiedzieć się o nas więcej? Porozmawiaj z naszym JOIN-BOTEM i poznaj nas lepiej!

Jeżeli zdecydujesz się na udział w tej rekrutacji, administratorem Twoich danych będzie JTI Polska sp. z o.o. z siedzibą w Starym Gostkowie. Twoje dane będą przetwarzane wyłącznie w celu obsługi procesu rekrutacyjnego, w którym bierzesz udział. Szczegółową informację na temat przetwarzania Twoich danych i Twoich praw znajdziesz tutaj.

Confirm your E-mail: Send Email