Mátészalka, Hungary
13 days ago
Product enginier

Feladatok:

Megfelelő és satbil termelési folyamatok megvalósítása ( főbb területek: vékony filmbevonat, ultrahangos mosási technika)A termelési folyamatok optimalizálása, a minőség javítása, az előállítási költségek csökkentéseMunkautasítások készítése és dolgozói tréningek lebonyolításaGyártástámogatás, problémamegoldásA gyártási hibák elemzése, meghatározásaKözép-, hosszútávú termelési megfigyelés és ellenőrzés statisztika folyamatszabályozási módszerek segítségévelKísérletek és kiértékelések tervezése, lebonyolítása, dokumentálása

Elvárások:

Gépészmérnöki, vegyészmérnöki, villamosmérnöki végzettséganalitikus gondolkodás, problémamegoldó készségrendszerszemlélet, folyamatszintű gondolkodáshatékony csapatmunkajó integrációs és kommunikációs készség a gyártóüzem dolgozói feléaktív angol vagy német nyelvtudásnagyfokú motiváció, prioritások felállítása, magabiztos fellépésfelhasználói szintű számítógépes ismeret

Amit kínálunk:

Versenyképes jövedelemSzemélyes és szakmai fejlődési lehetőség multinacionális környezetbenNyugdíjas évekről történő vállalati gondoskodásCsapatépítő rendezvények, részvételi lehetőség a vállalat futó- és/vagy futball csapatábanMotivált, támogató csapat és vállalati légkörNemzetközi munkatársi kapcsolatok

Your ZEISS Recruiting Team:

Herdonné Horváth Anikó
Confirm your E-mail: Send Email
All Jobs from Zeiss