Szekesfehervar, Fejer, Hungary
9 days ago
Raktárkezelő (stock keeper)

Elvárások:

Középfokú végzettség. Microsoft Office Excel, Word alkalmazások felhasználói szintű ismerete. Raktáros munkakörben szerzett tapasztalat.Precíz pontos munkavégzés.

Előny:

Raktáros végzettség

Amit kínálunk:

Versenyképes alapbérBelépési bónusz13. havi fizetésÉves bónuszHiányzásmentes jutalomKarácsonyi juttatásCafeteria csomagÖnkéntes nyugdíjpénztár a cafeteria csomagon felülVállalati egészségbiztosítás csomagUtazás támogatás, vállalati vidéki buszjáratokTanfolyamokTöbb éves szakmai múlttal rendelkező csapat1 műszakos (állandó nappalos 8,5 órás) munkarend

Főbb feladatok:

Rendelésre érkezett, vagy vevők által beszállított raktári tételek ellenőrzése, és betárolása, a minőségbiztosítási, és egyéb, üzletági követelmények alapján. Anyagkiadás mind a raktári, és egyéb raktárban tárolt tételekre vonatkozóan. Rendezett, pontos raktározás biztosítása a különféle raktári készlettételeknél, úgymint termelési segédanyagok, karbantartási anyagok, saját és konszignációs tételek. Rendezett raktározás biztosítása a nem raktári készlettételeknél (pl. csomagoló anyagok, egyéb segédanyagok) Raktári nyilvántartások naprakész, pontos vezetése. Részvétel az időszakos leltárokon. Felelős a feladatkörhöz kapcsolódó szoftverek és/vagy programok rendeltetésszerű használatáért/ kezeléséért.
Confirm your E-mail: Send Email