Szolnok, Jasz-Nagykun-Szolnok
4 days ago
Sales Representative

At Bayer we’re visionaries, driven to solve the world’s toughest challenges and striving for a world where ,Health for all, Hunger for none’ is no longer a dream, but a real possibility. We’re doing it with energy, curiosity and sheer dedication, always learning from unique perspectives of those around us, expanding our thinking, growing our capabilities and redefining ‘impossible’. There are so many reasons to join us. If you’re hungry to build a varied and meaningful career in a community of brilliant and diverse minds to make a real difference, there’s only one choice.

Feladatok, felelősségi kör:

Felelős a Bayer Hungária Kft. piaci részesedésének növeléséért a hozzá tartozó területenValamennyi kultúrában regisztrált Crop Science termék, így pl. növényvédő szerek és vetőmagok eladási eredményeinek maximalizálása alapján az értékesítési terv megvalósítása, digitalis megoldásaink bemutatása Együttműködés a marketing stratégia kialakításábanFelelős az aktív és a potenciális ügyfelekkel való hatékony kapcsolat kiépítéséért és fenntartásáértA hatékony információáramlás biztosítása (riportok készítése)Az Ügyfelek igényeinek nyomon követéseVállalati QHSE elvek érvényre juttatásaMeglévő vevők látogatása, új vevők felkutatásaDemo-k kihelyezése, eredmények begyűjtéseVégfelhasználók meggyőzéseKereskedőkkel való kapcsolattartásLogisztikával, termeltetéssel, marketinggel, pénzüggyel való kapcsolattartás, együttműködésKülönböző havi jelentések elkészítése (POG, call report, költségelszámolás)Információszolgáltatás: a konkurenciáról (piaci történések, trendek, piaci igények), a termelőkről, a dealerekről a fejlesztés, a marketing és a menedzsment feléDistrict tervek elkészítéseJavaslat a különböző kereskedelmi akciókra, hitelkeretrePénzügyi információk begyűjtése a partnerekrőlFinanciális problémák előrejelzése a partnerekrőlVevői reklamációk rögzítése, kivizsgálása, illetve problémák megoldására javaslattétel, szükség szerint a belső reklamációkezelési szabályzatban leírtak szerint az illetékes market development munkatárs bevonásaNövényvédő szerek esetében a termékajánlás körén túlmutató kérdések megválaszolását, reklamációkezelést egyéb felsőfokú növényvédelmi képesítést igénylő feladatokat ún. „területi pár kollégája" esetében szükség szerint elvégziCRM adatbázis kezelése – adatbázis feltöltése, frissítése, látogatások vezetése, jelentések készítéseAd-hoc projektekben való aktív részvételRészt vesz a munkáltató által megjelölt szakmai továbbképzéseken

Képzettség és kompetenciák:

Felsőfokú mezőgazdasági irányú végzettség (növényvédelmi szak)Releváns értékesítési területen szerzett tapasztalatKözépfokú angol nyelvtudás előnyMagabiztos MS Office, egyéb Bayer rendszerek ismerete CRM, SharePoint stb, Internet kezeléseJó kommunikációs és tárgyalókészségJó problémamegoldó képesség

A Bayer az esélyegyenlőség érvényesülésére kiemelt figyelmet fordító multinacionális vállalat. Minden pályázó jelentkezését várjuk tekintet nélkül nemre, életkorra, fizikai megjelenésre, nemzetiséghez való tartozásra, társadalmi származásra, fogyatékosságra, érdekképviseleti tagságra, vallási meggyőződésre, családi állapotra, várandósságra, szexuális irányultságra, nemi identitásra, nemi önkifejezésre, vagy más egyéb jogilag védett tulajdonságra. Elkötelezettek vagyunk az egyenlő és tisztességes bánásmód mellett.

Location:

Hungary : Jasz-Nagykun-Szolnok : Szolnok

Division:

Crop Science

Reference Code:

830337

Confirm your E-mail: Send Email