Trójmiasto, PL
15 hours ago
Sales Support Specialist

At JTI we celebrate differences, and everyone truly belongs. 46,000 people from all over the world are continuously building their unique success story with us. 83% of employees feel happy working at JTI.

To make a difference with us, all you need to do is bring your human best.

What will your story be? Apply now!

Learn more: jti.com

Głównym zadaniem na tym stanowisku będzie wsparcie administracyjne działu sprzedaży oraz przygotowywanie cyklicznych raportów, analiz, prezentacji i innych zleconych zadań, mających wpływ na wyniki regionu. Pracujemy agile’owo i chcemy, by Twoje działania wspierały profesjonalną i efektywną komunikację pomiędzy zespołami a innymi działami JTI.

Czym będziesz się zajmować?

przygotowywaniem bieżących raportów na podstawie pozyskanych danych wewnętrznych i zewnętrznych, współpracą przy przygotowaniu aktywności regionalnych wpływających na wyniki regionu, wsparciem w rozwoju i implementacji przydzielonych projektów, razem z monitorowaniem ich realizacji oraz terminowego wdrażania, zapewnieniem sprawnego przepływu informacji i płynnej komunikacji między zespołami sprzedaży a pozostałymi działami JTI w kwestiach biznesowych, zadaniami administracyjnym związanymi z przydzielonym regionem.

Będzie Ci łatwiej realizować powyższe zadania, jeśli:

jesteś komunikatywny/-a, asertywny/-a i świetnie zorganizowany/-a, bardzo dobrze znasz język angielski (min. B2), masz wykształcenie średnie  i jesteś w trakcie studiów wyższych (zaocznie), masz za sobą pierwsze doświadczenie zawodowe – mile widziane doświadczenie w międzynarodowej firmie, znasz pakiet MS Office, w szczególności Excel i Power Point.

Co przygotowaliśmy dla Ciebie?

Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę Bogaty pakiet benefitów – m.in. opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, możliwość nauki j. angielskiego, karta sportowa, wewnętrzna platforma benefitów. Pracę w firmie o stabilnej pozycji rynkowej Możliwość rozwoju zawodowego Pracę wśród ludzi z różnych zespołów, którzy lubią ze sobą współpracować i spędzać czas Praca w modelu hybrydowym 50/50, biuro w Gdańsku

Jesteś gotowy dołączyć do nas? Zbuduj swoją historię w JTI. Aplikuj już teraz!

Kolejne kroki:

Po złożeniu wniosku, jeśli zostaniesz wybrany, spodziewaj się następujących rzeczy w ciągu 1-3 tygodni od zamknięcia ogłoszenia o pracę: Rozmowa telefoniczna z rekruterem  > Testy > Rozmowa z Menadżerem > Oferta. Każdy krok jest eliminacyjny i może się różnić w zależności od rodzaju stanowiska.

Jeżeli zdecydujesz się na udział w tej rekrutacji, administratorem Twoich danych będzie JTI Polska sp. z o.o. z siedzibą w Starym Gostkowie. Twoje dane będą przetwarzane wyłącznie w celu obsługi procesu rekrutacyjnego, w którym bierzesz udział. Szczegółową informację na temat przetwarzania Twoich danych i Twoich praw znajdziesz tutaj.

Confirm your E-mail: Send Email