Stary Gostków, PL
15 hours ago
Specjalista P&C Agile Partner

(Obszar: Kadr i Płac)

Co przygotowaliśmy dla Ciebie?

Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (zastępstwo) Pracę w firmie o stabilnej pozycji rynkowej Możliwość rozwoju zawodowego Bogaty pakiet benefitów – m.in. dofinansowanie posiłków, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do nauki j. angielskiego, siłownia na terenie fabryki, karta sportowa Transport na wyznaczonych trasach (Łódź, Zgierz, Aleksandrów Łódzki, Konstantynów Łódzki, Poddębice, Niemysłów, Ozorków, Łęczyca, Sieradz, Zduńska Wola, Turek, Uniejów, Kutno)

Czym będziesz się zajmować?

Współpracą z partnerami biznesowymi P&C oraz Zespołem Agile P&C w zakresie administracji kadrowej oraz procesów i projektów związanych z płacami. Komunikacją z zewnętrznymi instytucjami, takimi jak Zakład Ubezpieczeń Społecznych, organy skarbowe, inspektorat pracy oraz Główny Urząd Statystyczny. Dbałość o poprawność danych oraz terminowe przeprowadzanie kontroli wewnętrznej. Monitorowaniem zmian i interpretacji kodeksu pracy, przepisów o ubezpieczeniach społecznych oraz podatku dochodowym od osób fizycznych, a także wspieraniem ich wdrażania w firmie.

Będzie Ci łatwiej realizować powyższe zadania, jeśli posiadasz:

Wykształcenie wyższe (mile widziane – Finanse, HR, Psychologia, Socjologia) 2+ lata doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku Znajomość prawa pracy, krajowego systemu ubezpieczeń, świadczeń socjalnych oraz podatku dochodowego od osób fizycznych Bardzo dobrą znajomość języka polskiego i angielskiego w mowie i piśmie Dobrą znajomość MS Excel oraz programów HR i płacowych (Enova365, SAP, „Płatnik”) Chęć nauki i rozwoju

Bardzo dziękujemy za Twoje zainteresowanie rekrutacją. Postaramy się powrócić do Ciebie z informacją zwrotną o losach Twojej kandydatury zaraz po zakończeniu emisji ogłoszenia na stanowisko.

Confirm your E-mail: Send Email