Tychy, Poland
14 days ago
Specjalista Serwisu Technicznego (Wrocław)

Carl Zeiss Sp z o.o. Dział ZEISS Industrial Quality Solutions w Polsce oferuje swoim klientom systemy pomiarowe: maszyny współrzędnościowe, tomografy przemysłowe oraz usługi: pomiarowe, szkolenia, serwisu sprzętu, wzorcowania współrzędnościowych maszyn pomiarowych. Laboratoria pomiarowe zlokalizowane są w Warszawie i Tychach.
Do działu serwisu IQS w Polsce poszukujemy pracownika na stanowisko Specjalista Serwisu Technicznego

Opis stanowiska pracy:
• Instalacja maszyn pomiarowych u klienta w przydzielonym regionie (województwo dolnośląskie: 20-30% czasu pracy, reszta-cała Polska);
• Wykonywanie przeglądów, napraw i kalibracji maszyn pomiarowych;
• Optymalizacja ustawień maszyn pomiarowych

Wymagania:
• Dobra znajomość języka angielskiego (korzystanie ze szkoleń prowadzonych w tym języku, dokumentacji technicznej, komunikacja w międzynarodowym środowisku);
• Miejsce zamieszkania: okolice Wrocławia;
• Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane: automatyka, elektronika, elektrotechnika) lub wykształcenie średnie techniczne o podobnej specjalności z minimum 5 letnim stażem pracy na stanowisku automatyk lub elektronik;
• Samodzielność i zdolności organizacyjne;
• Dyspozycyjność i gotowość do częstych podróży służbowych w kraju i za granicą.

Oferujemy:
• Pracę w stabilnej, renomowanej firmie w oparciu w oparciu o umowę o pracę;
• Zadaniowy czas pracy;
• Wynagrodzenie dwuskładnikowe (płaca zasadnicza plus możliwość uzyskania comiesięcznej premii uzależnionej od jakościowych wskaźników pracy); • Rozbudowany system szkoleń i możliwości rozwoju zawodowego (certyfikowane szkolenia z serwisowanego sprzętu m.in. w centrali w Niemczech, szkolenia e-learningowe, szkolenia soft skills, ZEISS eLibrary z edukacyjnymi ebookami i plikami audio, dostęp do oferty LinkedIn Learning, program talentowy dla wyróżniających się serwisantów);
• Benefity (m.in. pakiet medyczny, ubezpieczenia korporacyjne: NNW, kosztów leczenia w podróży zagranicznej, grupowe ubezpieczenie na życie, dofinansowanie nauki języka angielskiego; system kafeteryjny, dodatkowe dni urlopowe, dofinansowanie do wypoczynku);
• Niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, laptop, telefon).

Your ZEISS Recruiting Team:

Tomasz Dmochowski
Confirm your E-mail: Send Email
All Jobs from Zeiss