WARSZAWA, PL
6 days ago
Staż w dziale analiz sprzedaży (f/m/d)

Twój zakres obowiązków:

•    Wsparcie operacyjne zespołu analiz sprzedaży odpowiedzialnych za raportowanie kanałów agencyjnych
•    Przygotowywanie cyklicznych raportów sprzedażowych dla wszystkich kanałów dystrybucji zgodnie z założeniami i wytycznymi
•    Przygotowywanie prostych raportów ad-hoc i analiz sprzedażowych wraz z wizualizacją wyników
•    Wsparcie zespołu w przygotowywaniu raportów rozliczeniowych związanych z systemem wynagradzania sieci dystrybucji i konkursami sprzedażowymi
•    Weryfikacja reklamacji i błędów dotyczących raportowania i rozliczeń
•    Wsparcie zespołu w budowaniu i utrzymywaniu systemów raportowych niezbędnych do mierzenia wskaźników sprzedażowych
•    Współpraca z siecią sprzedaży i działem hurtowni danych

Nasze wymagania:

•    Student 4-5 roku studiów na kierunkach: Metody ilościowe / Data Science / Ekonomia / Informatyka / Matematyka lub pokrewnych
•    Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
•    Dyspozycyjność min. 30h w tygodniu
•    Dobra znajomość programu MS Excel i SQL
•    Znajomość podstaw SAS lub Python
•    Dobra znajomość technik analizy danych ze zrozumieniem podstawowych pojęć statystycznych
•    Wysoko rozwinięte zdolności analityczne, komunikacyjne i interpersonalne
•    Dobra organizacja pracy własnej oraz umiejętność pracy w zespole

To oferujemy:

•    Umowę zlecenie na okres 12 miesięcy
•    Konkurencyjne wynagrodzenie – 35 PLN brutto/h
•    Ciekawe i zróżnicowane zadania
•    Zdobycie cennego doświadczenia w jednej z największych firm ubezpieczeniowych na świecie
•    Udział w projektach międzynarodowych
•    Pracę w modelu hybrydowym
•    Atrakcyjną lokalizację biura (przy stacji metra Dworzec Gdański)
•    Dostęp do nowoczesnych systemów i narzędzi
•    Możliwość pozostania w firmie po zakończonym stażu, w zależności od potrzeb biznesowych oraz Twojego zaangażowania i dyspozycyjności

Grupa Allianz jest jedną z najbardziej zaufanych firm ubezpieczeniowych i zarządzających aktywami na świecie. Dbałość o naszych pracowników, ich ambicje, marzenia i wyzwania czyni nas wyjątkowym pracodawcą. Razem możemy zbudować środowisko, w którym każdy czuje się ważny i ma odwagę, aby odkrywać, rozwijać się i kształtować lepszą przyszłość dla naszych klientów i otaczającego nas świata.

W Allianz wierzymy w różnorodność naszych pracowników i jesteśmy dumni z bycia pracodawcą stosującym zasadę równych szans. Zachęcamy Cię do podjęcia pracy z pełnym zaangażowaniem – niezależnie od tego, kim jesteś, jak wyglądasz, skąd pochodzisz, w co wierzysz i kogo kochasz. Zapraszamy do aplikacji wszystkich kandydatów, niezależnie od pochodzenia etnicznego, wieku, płci, narodowości, niepełnosprawności czy orientacji seksualnej.

Dobrze mieć Was na pokładzie!
Let’s care for tomorrow.

56089 | Analiza Danych | Studenci | Allianz Polska | na pełen etat lub na część etatu | Zatrudnienie na czas określony

Confirm your E-mail: Send Email