Warsaw, Poland
10 days ago
Stażysta /-tka w Dziale Marketingu (Płatny staż)

Miejsce pracy: Warszawa

W związku z kolejną edycją programu stażowego Student on Board w Sanofi poszukujemy kandydatów na stanowisko stażysty/stażystki.

O stanowisku

Obowiązki:

Wsparcie administracyjne i narzędziowe w zakresie organizacji konferencji naukowych

Wsparcie przy realizacji działań marketingowych z wykorzystaniem wielokanałowych narzędzi promocyjnych

Wsparcie projektów e-marketingowych

Współpraca z partnerami wewnętrznymi w zakresie przygotowywania oraz akceptacji materiałów promocyjnych

Obsługa systemów korporacyjnych i wsparcie organizacyjne pracy działu chorób rzadkich

Przygotowywanie analiz, raportów i prezentacji na podstawie dostarczonych danych

Wykonywanie bieżących zadań zleconych przez przełożonych

Idealny Kandydat

Status studenta

Dostępność na podjęcie pracy w wymiarze min. 32 godziny tygodniowo – warunek konieczny

Wysokie umiejętności komunikacyjne, otwartość i zaangażowanie

Chęć rozwoju i nauki oraz otwartość na poznawanie nowych technologii

Samodzielność w poszukiwaniu rozwiązań, proaktywność, a także dobra organizacja pracy

Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Znajomośc MS Excel oraz MS PowerPoint, MS Outlook

Oferujemy

Płatny roczny staż

Współpracę w ramach umowy zlecenie

Możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowym środowisku oraz zdobycie szerokiej wiedzy odnośnie rynku farmaceutycznego w Polsce i Regionie

Opiekę mentorską doświadczonego Menedżera

Elastyczne godziny pracy

Pracę w nowoczesnym i przyjaznym  biurze zlokalizowanym w pobliżu stacji metra Rondo Daszyńskiego oraz bezpłatny parking dla zmotoryzowanych,

Możliwość częściowej pracy zdalnej ( 50/50)

Pursue Progress. Discover Extraordinary.

Progress doesn’t happen without people – people from different backgrounds, in different locations, doing different roles, all united by one thing: a desire to make miracles happen. You can be one of those people. Chasing change, embracing new ideas and exploring all the opportunities we have to offer. Let’s pursue progress. And let’s discover extraordinary together.

At Sanofi, we provide equal opportunities to all regardless of race, color, ancestry, religion, sex, national origin, sexual orientation, age, citizenship, marital status, disability, or gender identity.

Watch our ALL IN video and check out our Diversity Equity and Inclusion actions at sanofi.com!

#LI-EUR

Pursue progress, discover extraordinary

Better is out there. Better medications, better outcomes, better science. But progress doesn’t happen without people – people from different backgrounds, in different locations, doing different roles, all united by one thing: a desire to make miracles happen. So, let’s be those people.

At Sanofi, we provide equal opportunities to all regardless of race, colour, ancestry, religion, sex, national origin, sexual orientation, age, citizenship, marital status, ability or gender identity.

Confirm your E-mail: Send Email
All Jobs from Sanofi Aventis