WARSZAWA, PL
18 days ago
Starszy Audytor IT (f/m/d)

Twój zakres obowiązków:

•    Badanie działalności firmy poprzez przeprowadzanie okresowych oraz jednorazowych audytów wewnętrznych zarówno w Centrali, jak i w jednostkach terenowych firmy.
•    Rzetelne i obiektywne ustalanie stanu faktycznego i – w razie stwierdzenia  nieprawidłowości, niedostatecznie efektywnych systemów kontroli wewnętrznej lub zagrożeń – ustalenie przyczyn i ewentualnych skutków oraz zaproponowanie odpowiednich rozwiązań.
•    Sporządzanie raportów z przeprowadzonych audytów, zawierających odpowiednie rekomendacje dotyczące usunięcia ujawnionych słabości, udoskonalenia jakości pracy, poprawy sprawności organizacji oraz zmniejszenia kosztów.
•    Monitorowanie wykonania zaleconych przez Audyt Wewnętrzny działań naprawczych/usprawniających po przeprowadzonych audytach.
•    Czuwanie nad prawidłowością wykonywania wszystkich operacji zgodnie z prawem, przepisami organów nadzorczych oraz ustalonymi wewnętrznie procedurami i zarządzeniami.
•    Proaktywna współpraca z innymi jednostkami firmy nad propozycjami zmian administracyjnych i organizacyjnych oraz konsultowanie zmian proceduralnych.
•    Doradztwo w zakresie identyfikacji i oceny zagrożeń w działalności Towarzystwa oraz działanie na rzecz uświadamiania ryzyka i skutecznego nim zarządzania.
•    Udział w projektach biznesowych Towarzystwa, konsultowanie zmian systemowych i wspomaganie wdrażania mechanizmów kontrolnych na etapie projektowania.
•    Współpraca z zewnętrznymi instytucjami kontrolnymi, zewnętrznymi firmami audytorskimi oraz jednostkami audytorskimi reprezentującymi akcjonariusza.

Nasze wymagania:

•    Wykształcenie wyższe techniczne
•    Doświadczenie w pracy w towarzystwie ubezpieczeniowym / emerytalnym, firmie audytorskiej lub firmie z branży IT
•    Wiedza z zakresu audytu obszaru IT poparta odpowiednimi certyfikatami branżowymi
•    Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
•    Zdolności analityczne
•    Komunikatywność

To oferujemy:

•    Umowę o pracę
•    Wynagrodzenie podstawowe + premię roczną
•    Pracę w modelu hybrydowym
•    Elastyczne godziny rozpoczynania pracy
•    Atrakcyjną lokalizację biura (przy stacji metra Dworzec Gdański)
•    Pracowniczy Program Inwestycyjny
•    Dofinansowanie do zajęć sportowych (karta Multisport)
•    Prywatną opiekę medyczną
•    Ubezpieczenie na życie
•    Zniżki na firmowe produkty i usługi
•    Karty przedpłacone
•    Dofinansowanie do wypoczynku („wczasy pod gruszą”)
•    Dodatkowy urlop stażowy
•    Dostęp do platform e-learningowych oraz programów rozwojowych

Grupa Allianz jest jedną z najbardziej zaufanych firm ubezpieczeniowych i zarządzających aktywami na świecie. Dbałość o naszych pracowników, ich ambicje, marzenia i wyzwania czyni nas wyjątkowym pracodawcą. Razem możemy zbudować środowisko, w którym każdy czuje się ważny i ma odwagę, aby odkrywać, rozwijać się i kształtować lepszą przyszłość dla naszych klientów i otaczającego nas świata.

W Allianz wierzymy w różnorodność naszych pracowników i jesteśmy dumni z bycia pracodawcą stosującym zasadę równych szans. Zachęcamy Cię do podjęcia pracy z pełnym zaangażowaniem – niezależnie od tego, kim jesteś, jak wyglądasz, skąd pochodzisz, w co wierzysz i kogo kochasz. Zapraszamy do aplikacji wszystkich kandydatów, niezależnie od pochodzenia etnicznego, wieku, płci, narodowości, niepełnosprawności czy orientacji seksualnej.

Dobrze mieć Was na pokładzie!
Let’s care for tomorrow.

52045 | Audyt wewnętrzny | Profesjonaliści | Allianz Polska | Pełny etat | Zatrudnienie stałe

Confirm your E-mail: Send Email