WOLKA KOSOWSKA, MZ, PL
72 days ago
STARSZY INŻYNIER PROCESU

 Starszy Inżynier Procesu

Stefanowo

GŁÓWNE ZADANIA:  #LI-KK1

Analiza i optymalizacja procesów produkcyjnych pod kątem znajdywania i eliminowania MUDA, zwiększenia wydajności i obniżenia kosztów. Projektowanie i mapowanie procesów produkcyjnych, prowadzenie obserwacji i pomiarów. Monitorowanie i szczegółowa analiza danych i kluczowych wskaźników wydajności,  przygotowanie statystyk, wyciągnie wniosków. Koordynacja programów TPM i SMED, redukcja i eliminowanie strat, wdrażanie nowych standardów, motywowanie pracowników. Znajomość, umiejętność stosowania i dzielenia się wiedzą dotyczącą narzędzi LEAN, Problem Solving, 5S, TPM, SMED, 7 – Step FI, A3. Prowadzenie i promowanie programów redukcji kosztów, wdrażanie i rekomendowanie usprawnień. Udział w projektach NPD. Udział we wdrażaniu nowych inwestycji, projektowaniu procesów produkcji, prowadzenie SAT i FAT. Umiejętność tworzenia dokumentacji stanowiskowej.

PROFIL KANDYDATA:

Studia magisterskie z zakresu Inżynierii Produkcji lub pokrewne. Minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w branży FMCG. Znajomość języka angielskiego, pozwalająca na komunikację biznesową. Znajomość obsługi komputera, w szczególności Excel, SAP (doświadczenie w Tablou, Power BI będzie dodatkowym atutem). Umiejętność zarządzania zmianą. Umiejętność rozwiązywania problemów. Dobra komunikatywność i współpraca. Otwartość na zmiany, szerokie horyzonty. Umiejętność pracy pod presją czasu, terminowość, samodzielność.

Agencje rekrutacyjne: firma McCormick podejmuje współpracę z zewnętrznymi agencjami rekrutacyjnymi jedynie po uprzednim kontakcie poprzez Agency Portal. Aplikacje przesłane przed skontaktowaniem się poprzez wspomniany Portal, nie będą rozpatrywane.

Jako pracodawca Równych Szans, firma McCormick jest zobowiązana do zapewnienia wszystkim kandydatom jednakowego dostępu do oferowanych stanowisk pracy.

Kierujemy się zasadą zakazu wszelkiej dyskryminacji, w szczególności ze względu na: płeć, orientację seksualną, wiek, pochodzenie etniczne bądź społeczne, rasę, kolor skóry, język, przynależność do mniejszości narodowych, cechy genetyczne, religię, przekonania, poglądy np. polityczne, status społeczny, majątek, niepełnosprawność lub orientację seksualną.

Confirm your E-mail: Send Email