Kysucké Nové Mesto, SK
25 days ago
Systémový inžinier

Spoločnosť Schaeffler je dynamickou globálnou technologickou spoločnosťou a jej úspech je výsledkom podnikateľského ducha a dlhej histórie súkromného vlastníctva. Znie to pre Vás zaujímavo? Ako partner všetkých hlavných automobilových výrobcov, ako aj kľúčových hráčov v letectve a priemyselných odvetviach, Vám ponúkame veľa príležitostí na rozvoj.

Náplň práce

Máte nadšenie pre vývoj inovatívnych systémov a komponentov pre najnovšie hybridné a elektrické autá? Chcete byť súčasťou dynamického tímu, ktorý je lídrom v automobilovom priemysle? Ak áno, máme pre vás ideálnu príležitosť!

Ako kľúčový člen nášho tímu budete zodpovedný za Vývoj komponentov výkonovej elektroniky pre pohonné systémy a akčné členy automobilov, predovšetkým s PMSM a BLDC motorizáciou a s IGBT a FET tranzistorovými technológiami. Náplňou Vašej práce môže byť okrem iného aj vývoj produktu z pohľadu elektrotechnického hardvéru a riadiaceho softvéru, analýza a implementácia požiadaviek, tvorba a analýza architektúry a testov výkonovej elektroniky a jej riadiaceho systému. Budete mať možnosť vyhodnocovať dizajnové alternatívy a vyberať optimálne riešenia, ako aj vykonávať simulačné analýzy na testovanie a definovanie potrebných základných parametrov komponentov výkonovej elektroniky. Okrem práce na zaujímavých projektoch budete mať tiež príležitosť mentorovať stážistov z univerzít a spolupracovať s rôznorodým tímom odborníkov v oblastiach systémového, simulačného, mechanického a softvérového inžinierstva. A vďaka možnosti cestovať a pracovať na projektoch po celom svete nebudete mať nikdy nudné chvíle. Požiadavky

Budete potrebovať vzdelanie alebo skúsenosti aspoň v jednom z nasledujúcich odborov: elektrotechnika, mechatronika, automatizácia, automobilový priemysel alebo fyzika. Plynulá znalosť anglického jazyka je nutnosťou a znalosť nemeckého jazyka je vítaná. Znalosť SW Enterprise Architect, SysML, MatLab alebo iných simulačných nástrojov je vysoko cenená. Skúsenosti s vývojom a dizajnom elektrického pohonu alebo systémového inžinierstva sú tiež veľkým plusom. Motivácia a spôsob myslenia sú však pre nás dôležitejšie ako predchádzajúce vedomosti alebo skúsenosti. Ak ste analytický, proaktívny a máte systematický prístup k riešeniu problémov, radi by sme sa o vás dozvedeli. Pripojte sa k nášmu tímu a staňte sa súčasťou vzrušujúcej cesty k udržateľnej budúcnosti! Ponúkaná mzda

1300-3500€/mesiac - možnosť zvážiť vyššiu platovú požiadavku na základe doterajších skúseností

Benefity

13. a 14. plat vyplácaný podľa interných predpisov Príspevok do III. piliera dôchodkového sporenia Príspevok na presťahovanie vyplácaný počas 1. roka Bonus za hospodársky výsledok spoločnosti Každoročná valorizácia miezd Jazykové kurzy hradené podnikom Odmeňovanie za zlepšovacie návrhy Ocenenie najlepších zamestnancov 37,5 hod. pracovný týždeň Pružná pracovná doba s možnosťou využitia home office podľa firemných štandardov Možnosť využitia nadčasov na čerpanie náhradného voľna Firemná doprava z vybratých lokalít Príspevok na dopravu podľa interných predpisov Komplexný program zaškolenia a možnosť kariérneho rastu Pracovné podmienky zabezpečené vo vysokom štandarde Atraktívny sociálny program (pitný režim, vitamínový program, letné tábory pre deti zamestnancov) Firemné podujatia pre zamestnancov a ich rodinných príslušníkov

Ako globálna spoločnosť so zamestnancami po celom svete je pre nás dôležité, aby sme sa k sebe správali s rešpektom a vážili si všetky nápady a názory. Rešpektujeme rozdiely, podporujeme kreativitu a inovácie. Týmto spôsobom prispievame k udržateľnému vytváraniu hodnôt pre všetky zainteresované strany a celú spoločnosť. Spoločne tak posúvame svet dopredu.

Čakajú Vás vzrušujúce úlohy a vynikajúce možnosti rozvoja, pretože s inováciami ovplyvňujeme budúcnosť. Tešíme sa na Vašu žiadosť.

www.schaeffler.com/careers

Váš kontakt

Schaeffler Kysuce, spol. s r.o.

Henrieta Sventeková

+421910867842

Kľúčové slová: S praxou; Inžinier; Plný úväzok; na dobu neurčitú; Výskum & Vývoj; ; [[strongertogether]]

Confirm your E-mail: Send Email