Mátészalka, Hungary
3 days ago
Technologist

Feladatok:

Gyártástechnológiai tervezés, irányítás támogatásaSzerszám és gépalkatrész tervezés, fejlesztés támogatásaTechnológiai fegyelem folyamatos nyomon követésének, ellenőrzésének támogatásaFröccsöntő üzemi technológiák optimalizálásának támogatásaRészvétel a gyártó terület LEAN folyamataiban Technológiai - és rajzdokumentációk kezelésének támogatásaÁrajánlat készítés támogatása

Elvárások:

Felsőfokú szakirányú diploma (befejezett vagy folyamatban lévő tanulmányok)Angol műszaki nyelv tárgyalási szintű ismereteSzámítógépes ismeretek (Word, Excel, PowerPoint, Minitab, AutoCad)Rendszerszemlélet, együttgondolkodási készség, hatékony team munkaNagyfokú önállóság, precizitás, megbízhatóság

Amit ajánlunk:

Stabil hátterű munkáltató, hosszú távú munkalehetőségTeljes / részmunkaidős foglalkoztatás, egyműszakos / többműszakos / kötetlen munkarendbenVersenyképes jövedelem, havi bónusz, béren kívüli juttatások Cafetériában, munkábajárás támogatása / céges buszTehetséggondozás, lokális, regionális és globális karrierút biztosításaGyakornoki program, szakdolgozat, TDK dolgozat készítésének támogatásaIngyenes uszoda-szauna lehetőség a Városi UszodábanCsapatépítő rendezvények, vállalat futó- és/vagy futball csapatábanSzemélyes, szakmai és angol nyelvi fejlődési lehetőség multinacionális környezetbenDinamikus, motivált, támogató csapat és vállalati légkör, nemzetközi munkatársi kapcsolatok

Your ZEISS Recruiting Team:

Pelsőczi Réka
Confirm your E-mail: Send Email
All Jobs from Zeiss